Press "Enter" to skip to content

Aliuminio profiliai pramonės šakoms: kuo pasižymi ši medžiaga?

Šiuolaikinė pramonė reikalauja aukščiausios kokybės medžiagų. Aliuminio profiliai yra vieni paklausiausių, tačiau su jų privalumais tinkamai susipažino dar ne visi. Augant šio produkto paklausai, pats metas apžvelgti aliuminio profilio pranašumus ir atsakyti, kodėl dažniausiai verta rinktis aliuminio profilį, ne žalvarį, ne geležį, ne nerūdijantį plieną ar kitus metalus!

Pagrindiniai aliuminio profilių privalumai

1. Aliuminio profilių tankis yra mažesnis nei kitų dažniausiai naudojamų metalų tankis, lengvas; tankis tik 2,70 g/cm3, 1/3 vario arba geležies.

2. Galimas tiek karštas, tiek šaltas aliuminio apdorojimo procesas. Tai labai tvirta medžiaga, kuri turi stiprų atsparumą korozijai ir kitam neigiamam aplinkos poveikiui. Juos drąsiai galima naudoti lauko sąlygomis.

3. Puikiai derinamas su kitomis medžiagomis. Aliuminio profiliai įvairioms plokštėms jungti – pavyzdžiui, polistirolo, organinio stiklo, aliuminio kompozicinėms ir kitoms plokštėms rėminti.

4. Geras lankstumas ir pailgėjimas, kurį galima legiruoti su daugeliu metalinių elementų, kad būtų gauta lengvojo lydinio medžiagų kokybė.

5. Stiprus deformuojamumas, geras našumas, turi pranašumų gamybai

6. Geros liejimo savybės ir puikūs aliuminio profilio paviršiaus apdorojimo rezultatai

7. Aliuminio profiliniai pasižymi stabiliomis cheminėmis savybėmis, yra nemagnetiniai.

8. Privalumas dėl ekologijos: profiliai gali būti perdirbami ir naudojami pakartotinai. Tai yra geros ir perdirbamos metalo medžiagos. Tai reiškia, kad prisidėsite prie aplinkos saugojimo.

9. Aliuminio profiliai turi mažus elastingumo koeficientus, be kibirkščių susidūrimo ir trinties metu. Tai bene geriausias našumas įvairioms technologijoms.

10. Paviršiniame aliuminio profilio oksido sluoksnyje nėra metalinės taršos, nėra nuodų, nėra lakiųjų metalų

11. Aliuminis garsėja išties geromis šiluminėmis savybėmis ir elektriniu laidumu: tai yra puikus našumas perduodant trumpą atstumą.

Dėl ekonomiškumo, atsparumo, puikių cheminių savybių, aliuminio profiliai yra plačiai paplitusi metalo medžiaga įvairių sričių pramonėje, gamyboje ir kitur. Nenuostabu, kad šie profiliai plačiai naudojami aviacijos, statybos, kondensatorių, automobilių dalių ir kitose pramonės šakose. Dėl puikių eksploatacinių savybių ir daugybės privalumų aliuminio profilis yra puikus pasirinkimas įvairioms sritims: kviečiame tuo įsitikinti!

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mission News Theme by Compete Themes.