Press "Enter" to skip to content

Ar komercinės patalpos Vilniuje paklausios tik centre?

Norintiems vykdyti savo veiklą neišvengiamai tenka ieškoti tam tinkamiausios vietos. Aišku, ji labai priklauso nuo asmeninių kriterijų ir pačios veiklos pobūdžio. Todėl ir pasirinkimas kiekvieną kartą gali kažkiek skirtis. Nors daugeliui atrodo, jog kiekvienas verslas orientuojasi ir stengiasi įsikurti kuo arčiau miesto centro. Tačiau paskutiniu metu ryškėja ir visai priešinga tendencija. Pavyzdžiui, naujos statybos butai Baltupiuose galėtų būti geriausias to pavyzdys. Kai susiformuoja ištisi gyvenamieji kvartalai, tuomet ten atsiranda galimybė ir verslo plėtrai. Kadangi atsiranda natūralus paslaugų bei priekių poreikis. Ir daugelis žmonių mieliau jas rinksis arčiau namų, kadangi tuomet nereikės niekur vykti.

Kaip pasirinkti tinkamiausią vietą?

Tai pakankamai svarbi visos veiklos strategijos dalis. Kadangi vienu atveju vieta gali būti labai reikšminga dėl užsukančių klientų, o tuo tarpu kitu atveju ji gali būti svarbi dėl logistinių sumetimų. Todėl ir tinkamiausios komercinės patalpos Vilniuje kiekvieną kartą gali labai skirtis. Tačiau svarbu neskubėti ir pakankamai gerai įvertinti visus niuansus. Kadangi kartais gali būti svarbi ir tam tikros vietos perspektyva. Naujos statybos butai Baltupiuose lemia tai, jog šis rajonas tampa vis populiaresnis. Todėl natūralu, jog jame ne tik daugėja gyventi norinčių žmonių, bet kartu atsiranda ir patrauklios sąlygos verslui. Bet renkantis gali būti svarbios ir dar mažesnės detalės ar netgi visiškos smulkmenos.

Naujos statybos butai Baltupiuose, kuo jie patrauklūs?

Iš pirmo žvilgsnio šis rajonas gali ir neatrodyti kaip svajonių vieta gyventi. Tačiau iš tikrųjų jis sparčiai plečiasi ir tampa vis populiaresnis. Todėl ir komercinės patalpos Vilniuje šioje vietoje yra tikrai paklausios. O kalbant apie gyvenamuosius namus, tai pirmiausiai privalumu tampa pati vieta. Kuri yra netoli gamtos, bet kartu ir nenutolusi nuo miesto centro. Kadangi šis rajonas turi tikrai gerą susisiekimą. Be to, šalia yra praktiškai viskas, ko gali reikėti. Todėl kartais netgi nebus būtina kažkur vykti norint apsipirkti, nueiti į darbą ar paprasčiausiai išeiti pasivaikščioti po gamtą.

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mission News Theme by Compete Themes.