Press "Enter" to skip to content

Ar lauko ir vidaus plytelės skiriasi?

plytelės

Ieškote plytelių, kurios dekoruotų tam tikras būsto arba lauko erdves, suteiktų joms ne tik daugiau estetikos, tačiau taip pat ir funkcionalumo? Tokiu atveju jas renkantis siūlome rinktis plyteles, kurių galimybės yra ne tik plačios šiuo metu, tačiau taip pat ir rinkoje auga kaip ant mielių.

Plytelės turi būti pasirenkamos įvertinus jų kainą, matmenis, medžiagą bei kitas smulkmenas. Juk tai yra ilgalaikė investicija, tad reikia skirti dėmesio smulkmenoms, tinkamiausių plytelių techniniams parametrams.

Vienas svarbiausių vertinimo aspektų yra nuspręsti, ar Jums reikalingos lauko, ar vidaus plytelės.

Kinta medžiagos

Pirmiausia reikia kuo daugiau dėmesio skirti medžiagoms. Jos tikrai lemia ne tik estetiką. Konkrečios medžiagos plytelės labiausiai tinka lauko arba patalpos erdvei, tad siūlome detaliau domėtis – kokios kur ir yra montuojamos. Galiausiai, reikia įvertinti ir tai, kad šiuo metu rinkoje atsiranda vis daugiau opcijų, kurios praplečia galimybes. Ir nors galimos universalios plytelės, tačiau dažniausiai skirtos konkrečiai lauko arba vidaus erdvei paprasčiausiai apsimoka labiau.

Varijuoja ir plytelės storis

Taip pat dažniausiai lauko plytelės yra kur kas storesnės nei tos, kurios yra skirtos patalpoms. Žinoma, ir čia opcijų yra daug – lauko gali būti plonesnės, o vidaus storos, kadangi tai suteikia plytelei norimą vizualumą. Tačiau tai nėra standartas. Tradiciškai dažniausiai grindų bei lauko plytelės yra storesnės, kadangi jos paprasčiausiai turi atlaikyti kur kas daugiau įvairiausių pokyčių.

Tarkitės su konsultantais ir pirkite internetu

Geriausia renkantis plyteles yra tartis su specialistais, kurie jomis prekiauja. Kadangi šiuo metu internete galima rasti daug informacijos – ten ieškoti ir siūlome. Rinkitės, domėkitės ir galiausiai pirkite per akcijas, kurios leis sutaupyti bei būti ramiu, kad radote geriausią kainos ir kokybės santykį, kuris patenkins Jūsų lūkesčius.

Į plyteles investuoti verta, kadangi jos dažniausiai perkamas daugeliui metų. Taigi, rinkitės prioritetą ne tik norimam stiliui, tačiau ir kokybei, medžiagai iš kurios jos pagamintos.

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mission News Theme by Compete Themes.