Press "Enter" to skip to content

Ar mokama reklama ir SEO yra geras derinys?

Siekiant kuo greitesnių ir geresnių verslo rezultatų dažnai derinami du metodai – mokama GoogleAds reklama ir SEO paslaugos. Taip, abiejų metodų taikymas vienu metu padidina investicijų poreikį. Tačiau nauda šiuo atveju dažniausiai viršija išlaidas. Aptarkime, kokiais privalumais pasižymi mokamos reklamos ir SEO derinys.

Dvipusis srauto didinimas

Kartais klaidingai galvojama, kad mokama reklama ir SEO paslaugos duoda tokį patį rezultatą ir dvigubai investuoti siekiant tų pačių tikslų neverta. Nors abi strategijos didina svetainės lankytojų srautą, tačiau GoogleAds generuoja mokamą srautą, o SEO – organinį lankytojų srautą. Tad, pirmiausia, šios dvi strategijos orientuotos ne į visiškai vienodą rezultatą. Be to, SEO paslaugos ir jų dėka padidėjęs organinis srautas žymiai geriau ir stipriau konvertuojamas.

Pigesnė reklama

GoogleAds kaina priklauso nuo keleto rodiklių. Vienas iš jų – svetainės pozicijos Google paieškos rezultatuose. Šiuo atžvilgiu galima sakyti, kad SEO paslaugos yra naudingos prieš pradedant leisti mokamą reklamą. Dirbant pagal tokį planą, SEO dėka pasiektos svetainės pozicijos įtakos mažesnę GoogleAds reklamų kainą.

Patikimumo kūrimas

Pripažinkime, mokamos prekių ar paslaugų reklamos neturi ryšio su įmonės ar internetinės parduotuvės patikimumu. Netgi atvirkščiai, kai kurie interneto vartotojai vadovaujasi nuomone, kad gerai prekei reklamos nereikia ir retai susidomi reklaminiais pasiūlymais. Tuo tarpu ieškodami prekių ar paslaugų Google ir pamatę pirmose rezultatų pozicijose rodomas svetaines, tie patys vartotojai pagalvoja, kad šia įmone verta pasitikėti, jei Google ją pateikia kaip vieną geriausių variantų. Kitaip tariant, SEO paslaugos, skirtingai nei GoogleAds reklama, prisideda prie įmonės įvaizdžio, patikimumo kūrimo.

Rezultatų išlaikymas

Mokamos reklamos ir SEO savybės skiriasi ir kalbant apie tai, kaip ilgai galima džiaugtis pasiektais rezultatais. Taip, GoogleAds dėka dažniausiai padidinami pardavimai, svetainės lankytojų srautas. Tačiau taip pat dažnai nutraukus leisti mokamą reklamą baigiasi ir šis pakilimas. Tuo tarpu SEO, ypač jei teikiamos  SEO paslaugos palaikymui, suteikia ilgalaikę naudą. O kartais netgi ir baigus SEO darbus įmonės pozicijos ilgą laiką išsilaiko nenukritusios.

Apibendrinant galima sakyti, kad atsakymas į klausimą ar SEO paslaugos ir mokama reklama yra geras derinys, yra vienareikšmiškas – tikrai taip! Dėl šių strategijų skirtumų naudojantis abiem metodais jūsų verslas gali gauti visokeriopą, o ne tik vienos krypties naudą.

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mission News Theme by Compete Themes.