Press "Enter" to skip to content

Darbo patalpų valymas. Ką rinktis – valytoją ar valymo įmonę?

cleaning supplies
Photo by La Miko on Pexels.com

Kiekvienas biuro ar kitų darbo patalpų savininkas dar tik pradedant veiklą pagalvoja apie geriausius sprendimus kaip užtikrinti darbo patalpų švarą ir higieną. Sprendžiant šį klausimą yra du pasirinkimai – samdoma valytoja  arba valymo įmonė, kuriai patikimas darbo patalpų valymas. Šių variantų skirtumų aptarimas padės priimti sprendimą.

Valymo įmonė gali tai, ką ne visuomet gali valytoja

Taip, samdoma darbuotoja gali puikiai atlikti kasdienius valymo darbus. Tačiau atsiradus tokiems poreikiams kaip aukštai esančių langų valymas ar patalpų dezinfekcija be specialistų pagalbos neišsiversite. Tuo tarpu profesionalus darbo patalpų valymas, kurį atlieka įmonės pritaikomas visoms situacijoms. Pastoviai besinaudodami įmonės kasdienio valymo paslaugomis, poreikiui atsiradus be rūpesčių galėsite paslaugas papildyti spec. valymo darbais.

Valymo įmonėje nebus netikėtų situacijų

Nei vienas darbdavys neapsaugotas nuo tokių situacijų, kai samdomas darbuotojas netikėtai suserga ar dėl kitų priežasčių neatvyksta į darbą. Tuomet jo turėtos atlikti pareigos sukelia ne mažai rūpesčių. Be to, tam tikri sprendimai reikalingi, kai samdoma valytoja išleidžiama atostogų. Visi šie rūpesčiai neslegia vadovo pečių, kai darbo patalpų švara rūpinasi valymo įmonė. Šiuo atveju patalpų savininkui pateikiamas tik rezultatas – visuomet laiku ir nepriekaištingai atliktas patalpų valymas.

Valymo paslaugos dažnu atveju ekonomiškesnės

Kiekvienam samdomam darbuotojui mokamas darbo užmokestis, jam priskirti  mokesčiai, atostoginiai. Sudarius sutartį su valymo įmone mokamas tik nustatytas mokestis už paslaugas. Jis kiekvienu atveju yra individualus ir priklauso nuo patalpų ploto, valymo periodiškumo, paslaugų spektro. Kai patalpų plotas nėra didelis, o užsakomas tik kasdienis patalpų valymas, labai tikėtina, kad mokestis bus mažesnis nei samdomos valytojos išlaikymui skirtos nuolatinės išlaidos.

Nors ir žinant šiuos profesionalių valymo paslaugų privalumus, kartais verslo savininkai vis dėlto abejoja ir delsia kreiptis į įmones. Nuostata, kad šios paslaugos yra brangios ar įsitikinimas, jog įmonės užsiima tik didelių patalpų valymu trukdo priimti tinkamus sprendimus. Tad verčiau ne svarstyti, o kreiptis konsultacijai ir gauti atsakymus į visus kylančius klausimus. Taip įsitikinsite, kad profesionalus patalpų valymas yra geriausias sprendimas tiek smulkiajam, tiek stambiajam verslui.

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mission News Theme by Compete Themes.