Press "Enter" to skip to content

Elektroninėje erdvėje galimi ir privatūs, ir vieši vebinarai

Mokymasis elektroninėje erdvėje nuolat populiarėja. Pradžioje visiems buvo tikrai keista ir neįprasta, bet laikui bėgant žmonės jį greitai pamėgo, nes prie tokių mokymų prisijungti galima esant bet kurioje pasaulio vietoje, bet kokioje patalpoje ar laiko juostoje. Tiesiog turėkite interneto prieigą bei elektroninį prietaisą. Prisijungimus prie vebinaro Jums suteiks mokymosi medžiagos kūrėjas.

Vebinarai dabar yra mėgiami tiek kūrėjų, tiek ir klausytojų. Vaizdžiai bei su įrašomu garsu pateikiama mokymosi medžiaga yra vienas geriausių būdų mokytis. Ir visai nesvarbu, ar Jūs norėsite mokytis gaminti, ar kurti papuošalus, gal išmokti rašyti knygą ar programuoti. Viską galite išmokyti išsirinkę tinkamą vebinarų medžiagą.

Prisijungę prie vebinaro elektroninėje erdvėje tuo pat metu, kaip yra nurodyta, jog vyksta mokymai, tikriausiai būsite ne vienas. Nebent būsite nusipirkę individualią pamoką, tuomet jau mokytojas Jums pateiks pamoką privačiai Jūsų pasirinktu metodikos būdu.

Įsivaizduokite, jog sėdite klasėje su savo klasiokais, kuriuos pažįstate arba ne ir visi kartu klausotės paskaitos. Tik viskas vykti gali jaukioje namų aplinkoje, Jūsų mėgstamoje kavinėje ar parke. Vietą galite pasirinkti labai laisvai, nes Jums tereiks anksčiau minėto interneto bei elektroninio prietaiso, kad prisijungtumėte prie vebinaro.

Vebinaro metu medžiagos dėstytojas gali mokymosi medžiagą tiek aptarti bendrai su visais dalyviais, tiek ir atskiros detalės gali būti aptariamos individualiai su kiekvienu dalyvaujančiu. Tad mokymosi medžiagą ir rinkitės pagal tai, ar norėsite tam tikrų dalykų išmokti mažoje dalyvaujančių grupėje, ar visgi tai Jums nėra prioritetas ir rinksitės didesnių grupių mokymus. Pastarieji dažniausiai kainuos mažiau nei mažai žmonių grupei pritaikyti vebinarai.

Taigi kaip jau supratote, jog Jūs galite būti Lietuvos kaime, o Jūsų mokytojas gyventi bei vesti paskaitą būdamas už Atlanto ar kitoje egzotinėje šalyje. Arba galima ir atvirkštinė situacija , kai mokytis, tobulėti bei dirbti galite atostogaujant ar žiemojant šiltuose kraštuose. Pasaulis šiais laikais yra labai lengvai pasiekiamas bei mokymosi metodiką galite rinktis iš bet kurios šalies mokytojų. Jūs tik apsispręskite, kokių bei kada Jums trūksta žinių ir ieškokite tam skirtų vebinarų.

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mission News Theme by Compete Themes.