Press "Enter" to skip to content

Fashiongold.lt sužadėtuvių žiedai ir labiausiai paplitę mitai: kas tiesa, o kas melas?

Mitas nr. 1: kuo didesnis deimantas, tuo geresni sužadėtuvių žiedai

Milžiniškas blizgantis fashiongold.lt deimantas yra nuostabus, bet jūs galite padaryti kažką labai gražaus ir vis tiek padaryti pareiškimą. Šie subtilūs stiliai turi daug privalumų, pavyzdžiui, yra lengvai dėvimi ir yra labiau prieinami savo kaina, tačiau vis tiek traukia akį daugybe spindesių.

Tiems, kurių stilius yra neįvertintas, verta įvertinti žiedų dizainus su 1 karato ir mažesniais deimantais. Taip pat nebijokite išbandyti įvairių formų, pvz., kriaušės, markizės ir aitvaro, kurios privilioja akį į didesnį, bet iš tikrųjų turi mažesnį svorį karatais.

Mitas nr. 2: Sužadėtuvių žiedai ir jų deimantas turi būti nepriekaištingas

Sužadėtuvių žiedai su netobulais deimantais gali būti daug įdomesni! Greita geologijos pamoka: deimantai yra maži anglies gabalėliai, kurie milijardus metų suspaudžiami žemėje, veikiant stipriai šilumai ir slėgiui. Šio proceso metu gaunama natūraliai kaimiška deimantinė medžiaga, kurios spalvos ir tekstūros yra be galo nuostabios. Juvelyrikos pramonėje buvo tendencija išmesti visus šiuos „netobulus“ deimantus, nes rinka tiesiog palankiai vertino deimantus, kad jie būtų nepriekaištingi.

Dabar deimantai su „trūkumais“ yra labai paklausūs dėl savo charakterio ir žavesio. Jie pasakoja apie žemės atsiradimo istoriją ir dėl to juose yra daug dramos ir romantikos. Jei turite aštrų stilių, patikrinkite pilkus druskos ir pipirų deimantus arba jei jūsų stilius yra bohemiškas, o romantiški rudi ir rožiniai deimantai yra klasikinis pasirinkimas.

Mitas nr. 3: žiedai sužadėtuvėms negali būti spalvingi

Spalvingi sužadėtuvių žiedai yra tai, ko daugelis žmonių vengia. Tačiau brangieji brangakmeniai iš tikrųjų būna tiek nuostabių spalvų (iš tikrųjų kiekviena vaivorykštės spalva). Safyro mėlyna spalva mums asocijuojasi su princesės Dianos sužadėtuvių žiedų rinkiniu, tačiau anksčiau mėlyni safyrai buvo mėgstamiausias aukštuomenės pasirinkimas sužadėtuvių žiedams. Spalvoti brangakmeniai skirti ne tik karališkiesiems ar senoviniams laikams, daugelis nuotakų mėgsta nešioti spalvotą brangakmenį, nes jis gali turėti ypatingą simboliką ir reikšmę, kuri yra visiškai unikali.

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mission News Theme by Compete Themes.