Press "Enter" to skip to content

Flowersandlovers.lt – gėlių parduotuvė internete

Flowersandlovers.lt yra gėlių parduotuvė, kuri savo fizinę gėlių studiją turi Vilniuje, tačiau plečiasi ir į interneto platybes. Flowersandlovers.lt nuo šiol savo klientams gali pasiūlyti dar vieną naują ir patogų būdą užsisakyti puokštes ar paslaugas. Ką galite atrasti Flowersandlovers.lt?

Flowersandlovers.lt: Gėlės

Flowersandlovers.lt savo klientams siūlo visokių tipų gėles. Čia atrasite gražių ir šviežių gėlių, tokių kaip gvazdikai, rožės, zunda, kraspedijos, chrizantemos, banksija, eustoma, gubojos ir dar daugiau. Flowersandlovers.lt gėles užsako iš viso pasaulio, todėl čia galite atrasti ir daugybę skirtingų žiedų, kurie ne tik gražiai atrodo vieni, bet ir puokštėse. Jeigu šiuo metu nerandate norimų žiedų, Flowersandlovers.lt papasakos, kokios gėlės atsiras artimiausiu metu ir ko galima iš jų tikėtis. Be pagrindinių žiedų čia rasite ir papildomų žiedelių, kurie padės užpildyti puokštes (pavyzdžiui, eukalipto lapai). Flowersandlovers.lt siūlomos gėlės atrodo gražiai ne tik šviežios – kai kurios iš jų tinka naudojimui ir džiovintos. Todėl net pradėjus joms vysti, galėsite mėgautis unikalia dekoro detale iš džiovintų gėlių.

Flowersandlovers.lt: Kiti produktai

Flowersandlovers.lt atrasite ne tik gėlių ir puokščių, bet ir rankų darbo žvakių, kurios puikiai papuoš jūsų erdves tiek namuose, tiek darbe. Bekvapės žvakės neerzins ir sukurs jaukią atmosferą. O pagamintos iš sojų vaško nekenks ir jūsų sveikatai. Taip pat Flowersandlovers.lt siūlo ir platų vazų pasirinkimą. Vaza gali tapti puikia dovana naujakuriams ar patiems sau ieškant prie interjero prisitaikančios vazos. Visos Flowersandlovers.lt puikiai išlaiko įvairias puokštes, o iš spalvų ir modelių įvairovės tikrai išsirinksite, kas jums tinka.

Flowersandlovers.lt: Paslaugos

Flowersandlovers.lt taip pat siūlo ir daugiau paslaugų. Pavyzdžiui, nemokamas pristatymas Vilniuje, puokščių prenumeratos, švenčių dekoravimai, puokščių dirbtuvės. Užsisakyti šias paslaugas iš Flowersandlovers.lt yra labai paprasta. Visą tai galite padaryti internetinėje svetainėje. Iškilus papildomiems klausimams – drąsiai galite kreiptis telefonu. Flowersandlovers.lt floristės padės ir atsakys į visus jums rūpimus klausimus. 

Užsisakyti Flowersandlovers.lt puokštes nuo šiol galima ir Wolt programėlėje. Tai lengvas ir paprastas būdas gauti užsakytą puokštę greitai ir patogiai į jūsų pasirinktą lokaciją. Taip sutaupysite savo laiko ir nereikės rūpintis puokštės atvežimu.

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mission News Theme by Compete Themes.