Press "Enter" to skip to content

Gelinio lakavimo lempų priežiūra

Gelinio lakavimo lempos plačiai naudojamos grožio salonuose ar namuose, norint atlikti gelinį nagų lakavimą. Šios lempos naudoja UV spindulius. LED arba kvarcines lemputes. Gelinio lakavimo lempos tolygiai ir greitai džiovina kelis nagus vienu metu arba kiekvieną nagą atskirai. Norint, kad gelinio lakavimo lempos ilgai tarnautų, vertėtų žinoti apie jų priežiūrą.

Tinkama lempų priežiūra ir laiku pakeistos LED lemputės padeda išvengti brangių problemų. Svarbu stebėti lempos darbo laiką. Apie 1000 valandų lempa šviečia pilna UV spinduliuote. Po 1000 valandų UV spinduliuotė sumažėja iki maždaug 70%, o vėliau palaipsniui mažėja vis labiau. Lempas rekomenduojama keisti po 1000 valandų arba prieš tai, kai UV spindulių kritimas pradeda neigiamai paveikti nagų lako kietėjimą. Laikykite lempas švarias. Įprasto veikimo metu visos lempos pritraukia dulkes ir teršalus. Lempas reikia valyti bent kartą per mėnesį, naudojant nepūkuotą šluostę, suvilgytą IPA (izopropilo alkoholiu) arba metilo spiritu. Niekada nelieskite kvarcinių lempų plikomis rankomis. Natūralios riebios nuosėdos, likusios nuo pirštų ir delnų, sukuria nepermatomą žymę ant lempos, taip sumažindamos UV pralaidumą. Dėl šių žymių taip pat suyra kvarcas, dėl ko per anksti sugenda lempa. Po kiekvieno valymo pasukite lempą 90 laipsnių kampu, taip išlaikysite maksimalią UV spinduliuotę ilgesnį laiką. Įspėjimas: jei jūsų lempoje yra laidų jungtys, nesukite daugiau nei 360 laipsnių viena kryptimi. Nuolatinis sukimasis ta pačia kryptimi gali sukelti pernelyg didelį laido įtempimą ir priešlaikinį gedimą dėl išnirusios jungties.

Reguliariai tikrinkite jungtis. Sukant lempą įsitikinkite, kad laidų jungtys yra geros būklės. Patikrinkite laidų izoliaciją, kad įsitikintumėte, jog ji nėra pažeista. Jei naudojate lempas su metaliniais galais, įsitikinkite, kad spyruoklinis lizdas yra pakankamai įtemptas, tuomet lempa stabiliai laikysis savo vietoje. Kai kurios gelinio lakavimo lempos turi veidrodžius (atšvaitus). Reguliariai valykite juos, taip išlaikysite gerą lempos efektyvumą. Atšvaitų paviršius turi būti švarus ir blizgus.

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mission News Theme by Compete Themes.