Press "Enter" to skip to content

Graviravimas lazeriu bet kokiai dovanai suteiks daugiau unikalumo

graviravimas lazeriu

Norite mylimam žmogui padovanoti tokią dovaną, kuri būtų ne tik praktiška, tačiau ir estetiškai patraukli bei originali? Tokiu atveju siūlome praktiškai bet kokius daiktus graviruoti lazeriu. Tai bene pats moderniausias, unikaliausias būdas suteikti daiktui daugiau prabangos, asmeniškumo.

Svarbiausia, kad šiuo metu graviravimas lazeriu yra labai plačiai išvystytas, tad atveriamos galimybės dekoruoti praktiškai bet ką.

Medžiagos, kurias galima graviruoti

Graviravimo paslaugos gali būti atliekamos ant labai skirtingų daiktų. Pirmiausia jie kinta savo medžiagiškumu.

1.      Galimas graviravimas ant metalo. Ne tik paprasto, tačiau ir brangiojo. Tai yra labai puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai norisi papuošalui suteikti daugiau unikalumo. Dažnai graviruojami žiedai, taip pat ir pakabukai.

2.      Galima graviruoti ir medienos gaminius. Ne tik lenteles, tačiau ir skoningus namų dekoro akcentus – bet ką. mėgstama mylimiems žmonėms dovanoti įvairius medienos dirbinius. Tokius, kurie bus praktiškai naudojami namuose. Visgi, būtina graviūra, kuri suteikia daiktui daugiau asmeniškumo ir individualumo.

3.      Lazerinis graviravimas yra puiki galimybė dekoruoti ir stiklo gaminius. Net i stiklines, žvakides… Tai suteikia galimybę bet kokiam daiktui suteikti daugiau asmeniškumo ir prabangos, jaukumo. Svarbiausia, kad stiklinės graviūros dažniausiai atrodo prabangiai.

4.      Galime graviruoti ir plastikinius daiktus. Graviūra yra labai geras pasirinkimas dėl to, kad ji leidžia itin detaliai išgauti bet kokius raštus arba užrašus. Taip pat džiugina ir plonumas, elegancija. Net ir ant gana mažo paviršiaus galima išgraviruoti didelius užrašus.

5.      Galimos graviūros ir ant odos. Puikus pasirinkimas, kai norisi drabužiui suteikti daugiau unikalumo.

6.      Ir ant akmens. Tai yra dažniausiai pasirenkamas šios medžiagos dekoro būdas.

7.      Lazerinis graviravimas galimas net ir ant nuotraukų.

Kas teikia graviravimo paslaugas?

Graviravimas Vilniuje yra siūlomos daugelio įmonių. Tikrai nebus sunku rasti tuos, kurie jums labiausiai tinka. Vertinkite ne tai, kokias konkrečiai medžiagas jie gali graviruoti. Taip pat verta daugiau dėmesio skirti garantijoms, kurios gaunamos. Tarkitės su tais, kurie teikia paslaugas legaliai. Tai tarsi nuramina, kad gausite tiksliai tai, ko reikia ir kas leis džiaugtis tobulai atlikta graviūros paslauga.

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mission News Theme by Compete Themes.