Press "Enter" to skip to content

Internetinių svetainių vertinimo aspektai. Kaip nesuklysti?

Kuo daugiau bus žinoma apie tam tikrus internetinių svetainių vertinimo aspektus – tuo kiekvienas gali būti tikresnis, kad galiausiai pavyks surinkti bazinę informaciją apie puslapius ir, žinoma, pamačius realų vaizdą, jeigu reikia, tobulinti ją.

Tam geriausia yra samdyti specialistus, kurie dažniausiai labai detaliai vertina daugelį skirtingų svetainės parametrų. O kuo daugiau jų bus įvertinta, kuo daugiau žinių bus žinoma – tuo kiekvienas gali būti tikresnis, kad bet kokia svetainė bus labiau lankoma ir aktyviau mėgstama.

Domain Authority

Domain Authority yra vienas svarbiausių rodiklių, kuris padeda SEO specialistui geriau įvertinti – koks yra tam tikros svetainės kokybės rodiklis. Jis dažniausiai vertinamas skaičiais nuo 1 iki 100, tad žinoma, kad kuo yra didesnis –  tuo pats puslapis yra labiau vertas dėmesio, tad jam ir talpinti atgalines nuorodas bei straipsnius verta labiausiai.

Page Authority

Page Authority yra kitas svarbus puslapio vertinimo aspektas. Jis nurodo ne konkrečiai visos internetinės svetainės, tačiau tam tikro puslapio autoritetą. Vertinimas vėl dažniausiai yra 100-o balų sistemoje ir kuo didesnis – tuo geriau. Visgi, dažniausiai bet koks didesnis skaičius nei 40 – jau yra geras, tad čia talpinti puslapius dažniausiai tikrai apsimoka.

MozRank

Tai yra dar vienas gana svarbus internetinės svetainės vertinimo aspektas. Jis nurodo – koks yra konkrečios svetainės atgalinių nuorodų patikimumas, tai yra, kokia yra krepšelio kokybė. Dažniausiai naudojamas MozRank vertinimo aspektas yra dešimties balų sistemoje.

MozTrust

MozTrust yra labai panašus į MozRank, tačiau šiuo atveju jis nurodo ne pačių atgalinių nuorodų, kurios bus čia talpinamos kokybę, tačiau būtent patikimumą. Galima pamatyti, kad vienuose puslapiuose toks patikimumo lygis yra kur kas didesnis nei kituose, tad geras SEO specialistas visada prioritetą turi skirti kokybei, o ne kiekybei.

Svetainės amžius

Galiausiai, dažniausiai kur kas palankiau yra vertinamos tokios internetinės svetainės, kurių amžius yra didesnis ir tuo pačiu, kurių kiekvienas puslapis yra indeksuojamas, vis tobulinamas, kad būtų lankomas bei patrauklus ne tik Google, tačiau ir naršytojams.

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mission News Theme by Compete Themes.