Press "Enter" to skip to content

Kad Facebook reklama neštų didžiausią pelną: patarimai verslui

Kasmet reklamos konkurencija vis didėja, o vartotojų lūkesčiai tampa vis griežtesni. Šiandien Facebook reklama yra vienas universaliausių sprendimų, orientuotas į tikslinės auditorijos poreikius. Tiesa, auganti konkurencija ir čia keičia tam tikras taisykles. Vien reklamos paleidimas nepadės pasiekti reikalingų rezultatų, jei reklamai nebus skiriama pakankamai dėmesio. Būtent dėl šios priežasties visuomet rekomenduojama bendrauti su šios srities profesionalais, galinčiais atsakyti į visus jūsų klausimus ir padėti priimti tinkamiausius sprendimus konkrečiu atveju.

Kodėl jums reikalinga Facebook reklama?

Neretai verslas klausia, ar jam iš tiesų reikalinga mokama reklama Facebook tinkle? Juk įrašus galima skelbti ir be reklamos, tikintis, kad jie bus rodomi jūsų sekėjams. Vis dėlto, rinkodaros specialistai vieningai sutinka, kad pasitikėti natūraliu pasiekiamumu šiais laikais nebeužtenka, o organinės reklamos rezultatai siekia vos kelis procentus. Žinoma, ir šiandien galime rasti įmonių ar prekės ženklų, kurie sėkmingai derina savo rinkodaros strategijas su natūraliu pasiekiamumu, tačiau tai nebėra taisyklė.

Keletas patarimų sėkmingoms Facebook Ads kampanijoms

Viena svarbiausių sėkmingos reklamos taisyklių – išsiskirti iš gausaus reklamos srauto. Platformoje, kurioje turinio yra labai daug, tapti matomu yra gana sudėtingas darbas. Būtina skirti laiko ir pagalvoti apie savo reklaminę strategiją ir kūrybinius sprendimus. Facebook reklama turi būti pastebėta, atspindėti jūsų įmonės viziją ir pristatyti jūsų siūlomą prekę ar paslaugą.

Dažna pradedančiųjų klaida – darbas su Facebook Ads neturint konkrečios auditorijos. Jei norite, kad jūsų reklama pasiektų iš tiesų suinteresuotą vartotoją, kuris gali tapti jūsų klientu, pažinkite savo auditoriją ir rinkitės kryptingus reklamos sprendimus. Dažniausiai jokia prekė ar paslauga nėra aktuali absoliučiai visai Lietuvai. Jei vis dėlto jūsų auditorija yra plati, bandykite ją grupuoti pagal konkrečią paslaugą.

Sėkminga Facebook reklama neatsiejama nuo tinkamai parinkto reklamos rodymo laiko. Kad galėtumėte pasiekti savo tikslinę auditoriją, svarbu prisiderinti prie jos gyvenimo būdo ir rodyti reklamą tada, kai ji gali būti labiausiai pastebėta. Pvz., greičiausiai nėra jokio tikslo rodyti reklamą viduryje nakties, nors ir čia gali būti išimčių, t. y. atlikti tyrimai rodo, kad prekės mamoms didžiausio dėmesio sulaukia būtent naktimis, kai moterys maitina vaikučius ir turi laiko patikrinti naujienų srautą.

Niekuomet nepamirškite, kad Facebook platforma yra orientuota į bendravimą, socialinius ryšius ir dalinimąsi visuomenei naudinga informacija, todėl stenkitės, kad jūsų turinys būtų aktualus, įdomus, atitinkantis auditorijos norus. Nebijokite eksperimentuoti su turiniu, vizualiniais sprendimais, auditorijomis ar kitais Facebook Ads sprendimais, nes tik tai padės jums surasti tinkamą kelią į gerus rezultatus nešančią reklamą.

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mission News Theme by Compete Themes.