Press "Enter" to skip to content

Kaip įsitikinti, kad sekso lėlė bus tikrai kokybiška?

Šiuolaikinė silikoninė sekso lėlė yra nepigus pirkinys. Geros kokybės sekso lėlė internetinėse parduotuvėse paprastai kainuoja nuo 1000 iki 2000 eur. Savaime suprantama, kad tokios pinigų sumos nesinori išmesti į balą ir nusivilti pirkiniu. Ir nors perkant internetu negalima pačiupinėti ar realiai pamatyti pirkinio, tačiau keletas patikimų būdų, kaip įsitikinti, kad sekso lėlė tikrai bus aukščiausios kokybės tikrai yra.

Medžiaga, iš kurios pagaminta sekso lėlė

Pirmiausia atkreipkite dėmesį iš kokios medžiagos pagaminta sekso lėlė. Kokybiškos silikoninės sekso lėlės gaminamos iš TPE. Ši maloni liesti medžiaga primena žmogaus odą, pasižymi elastingumu ir tamprumu bei puikiai išlaiko temperatūrą. Jei nerandate informacijos apie medžiagą, iš kurios pagaminta sekso lėlė, pasiteiraukite internetinėje parduotuvėje nurodytais kontaktais.

Pirkėjų atsiliepimai

Geriausias prekės kokybės įrodymas yra pirkėjų atsiliepimai, kurių galima rasti kiekvienoje internetinėje parduotuvėje. Jei jūsų pasirinkta sekso lėlė dar neturi nei vieno atsiliepimo, paieškokite jų toje pačioje parduotuvėje kitų lėlių kategorijose. Galbūt jūsų pasirinktas variantas nėra pats populiariausias, o tai, kad kitos sekso lėlės turi puikių atsiliepimų tik įrodo, kad šioje parduotuvėje prekiaujama kokybiškomis lėlėmis.

Vidinė lėlės struktūra

Be to, kad tikroviška sekso lėlė turi būti pagaminta iš kokybiškos TPE medžiagos, verta atkreipti dėmesį ir į jos vidinę struktūrą. Pirmiausia pasidomėkite ar sekso lėlės lytiniai organai viduje bent jau iš dalies atitinka moters anatomiją. Kuo labiau jie bus panašūs į tikrus moters organus, tuo  natūralesni bus pojūčiai sekso metu. Taip pat kokybiška sekso lėlė dažniausiai būna su viduje įmontuotu metaliniu skeletu, kurio dėka ją galima lengvai lankstyti. Be to, sekso lėlė su metaliniu skeletu viduje bus ne tik lanksti, bet ir tvirta bei ilgaamžė.

Internetinės parduotuvės patikimumas

Patikima, ne pirmus metus veikianti ir gerą vardą pelniusi internetinė parduotuvė niekuomet neprekiaus nekokybiškomis sekso lėlėmis. Pirmiausia atkreipkite dėmesį į internetinės parduotuvės pavadinimą. Jis turi būti aiškus, o ne atrodyti įtartinas ar reikšmės neturintis raidžių kratinys. Taip pat patikimose internetinėse parduotuvėse visuomet rasite kontaktus. Be to, kokybiška sekso lėlė dažniausiai įsigyjama specializuotose sekso prekių parduotuvėse. Perkant sekso lėlę iš plataus spektro prekėmis prekiaujančios internetinės parduotuvės ji vargu ar bus tokia kokybiška kaip iš būtent sekso prekėms skirtos parduotuvės.

Informacijos gausa

Jei internetinėje parduotuvėje yra pateikiama išsami informacija apie kiekvieną prekę, galite dėti didelį pliusą. Paprastai nekokybiškais analogais prekiaujančiose parduotuvėse pirkėjams suteikiama ne daugiau informacijos nei keletas nuotraukų ir pakuotės dydis. Tuo tarpu kai sekso lėlė tikrai kokybiška, jos pardavėjai žino ir neslepia visų pagrindinių charakteristikų. Išsamiame aprašyme turėtų būti pateikiamos sekso lėlės apimtys, lytinių organų matmenys, ūgis, svoris, medžiaga iš kurios ji pagaminta ir kiti svarbūs duomenys.

Kaina

Naivu būtų tikėtis, kad sekso lėlė, paprastai kainuojanti apie 1000 eur, įsigyta už perpus mažesnę kainą bus tokia pat kokybiška. Jei radote pasiūlymą silikoninę sekso lėlę įsigyti žymiau pigiau, pagalvokite ar vėliau nesigailėsite,  dėl sutaupytų kelių šimtų eurų gauvę nekokybišką prekę. Ne veltui sakoma, kad taupus moka du kartus. Tad jei norite, kad sekso lėlė tikrai būtų kokybiška, pirmenybę teikite didesnei, bet ne kuo mažesnei kainai.

Jei jūsų pasirinkta sekso lėlė atitinka visus šiuos kriterijus, o internetinė parduotuvė gali pasigirti puikiais pirkėjų atsiliepimais, žinokite, kad radote dėmesio vertą variantą. Belieka užsisakyti ir su nekantrumu laukti tos dienos, kai kasdienybę visomis spalvomis nuspalvins tik jūsų asmeninė seksualinių fantazijų pildytoja.

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mission News Theme by Compete Themes.