Press "Enter" to skip to content

Kaip išrinkti tinkamą sužadėtuvių žiedą?

 Sužadėtuvių žiedo paieška, kiekvienam vyrui – didžiausias galvos skausmas. Sužadėtuvių žiedas, tai meilės,  kurią norite parodyti myliamai merginai, simbolis. Pasiryžus žengti svarbiausią gyvenimo žingsnį, norisi išrinkti žiedą, kuriuo mergina tikrai džiaugsis. Tačiau ką daryti, jeigu apie juvelyrinius dirbinius nieko neišmanote? Kaip išrinkti tinkamą žiedą savo vienintelei?

 Paprasčiausia gudrybė – stebėti savo merginą. Jeigu planuojate pirštis, greičiausiai mergina tai nujaučia. Atkreipkite dėmesį į jos elgesi prekybos centruose, juvelyrinių papuošalų salonuose. Galbūt ji apsimes, kad žiedeliai, spindintys vitrinose, jai nekrenta į akis, bet tikrai pastebėsite, kokio stiliaus, spalvos, juvelyrinius gaminius ji mėgsta. Sužadėtuvių žiedai, dažniausiai būna balto, geltono arba raudono aukso. Tad šis tyrimas tikrai padės sužinoti, kokią spalvą mėgsta jūsų būsima žmona. 

 Jeigu norite padaryti merginai staigmeną, teks pažeisti privatumo taisykles ir pasižvalgyti jos papuošalų dėžutėje. Net ir tobuliausi sužadėtuvių žiedai bus nieko verti, jeigu netilps ant merginos piršto, tad svarbiausias uždavinys – išsiaiškinti bevardžio pirštelio dydį.

 Jeigu neturite laiko atlikti išsamaus tyrimo, paprasčiausiai kreipkitės į juvelyrinių parduotuvių konsultantus. Sužadėtuvių žiedai jiems yra kasdienybė, tad pasikliauti specialistų nuomone tikrai verta. Juvelyrinių parduotuvių darbuotojai žino naujausias mados tendencijas. Uždavę tinkamus klausimus jie parinks žiedą, kuris, tikėtina, tikrai patiks jūsų merginai.

 Šiuo metu itin populiarūs – žiedai su deimantais. Jie atrodo itin prabangiai, tačiau nereikėtų persistengti. Sužadėtuvių žiedą merginos dažnai nešioja kartu su vestuviniu žiedu, taigi svarbu, kad žiedas ne tik puoštų, bet būtų patogus, praktiškas. Jeigu renkatės žiedą su deimantu, svarbu, kad jis būtų elegantiškas, bet kuklus. Nors žiedas su dideliu deimantu atrodo įspūdingai, mergina tikrai negalės juo džiaugtis kasdien. Didelis deimantas gali susibraižyti, užkliūti už įvairių paviršių. Tad greičiausiai, brangus pirkinys netrukus atsidurs ne ant pirštelio, o bus paslėptas gerai saugomoje vietoje.

 Tinkamą žiedą sužadėtuvėms išrinkti tikrai nėra lengva. Tai pirmas žingsnis, vedantis bendro gyvenimo link. Renkant žiedą svarbu nepersistengti, pasikliauti savo nuojauta ir profesionalų patarimais.  Svarbiausia atsiminti, kad jūsų mylimąją sužavės ne žiedas, o jūsų spindinčios akys ir pasiryžimas vesti ją bendru gyvenimo keliu.

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mission News Theme by Compete Themes.