Press "Enter" to skip to content

Kaip išsirinkti tinkamo dydžio kampą į svetainę?

Gali atrodyti nereikšminga, tačiau kambario dydis ir erdvė yra pagrindinis taškas, nuo kurio turėtumėte pradėti ieškoti tobulo baldo. Per didelis kampas ypač mažoje svetainėje gali ne tik užgožti kambarį, bet ir būti nepatogus naudoti. Alternatyva yra vadinamoji moduliniai kampai, kurių atskirus elementus galima derinti bet kokiu pasirinktu būdu.

Kampo reguliavimas pagal šeimos narių ūgį.

Renkantis svetainės kampą, labai svarbu pritaikyti jį prie jame sėdėsiančių žmonių ūgių. Aukštiems žmonėms labiausiai rekomenduojamos kampinės sofos su giliomis sėdynėmis, kurios palaiko šlaunis per visą ilgį. Savo ruožtu žemesnio ūgio namiškiams geriau tiks negilūs kampai. Tačiau, nepaisant naudotojų ūgio, verta atkreipti dėmesį į sofos atlošą, jis negali būti per žemas. Jis turėtų suteikti visišką komfortą ir atsipalaidavimą sėdint. Žinoma, sofoje sėdės ir vaikai, ir suaugusieji kurie yra skirtingo ūgio, tad tokiu atveju puikiai tiks kampai su ištraukiamomis atramomis.

Kokius apmušalus kampui renkasi dažniausiai?

Išsirinkti baldo apmušalus, nėra lengva užduotis, yra labai platus medžiagų, spalvų ir tekstūrų pasirinkimas. Dabartinis interjero stilius gali palengvinti apsisprendimą. Tuomet baldą prie jo tiesiog priderinsite. Eko odos ir natūralios odos privalumai neabejotinai yra elegantiška išvaizda, atsparumas dėmėms ir lengvas valymas.

Kokia kampo forma?

Toks klausimas atrodo keistas, nes kampas turi kampo formą, tačiau didesnių modelių atveju svarbu, kurioje pusėje bus jo trumpesnė dalis. Tai turi įtakos baldų išdėstymui kambaryje. Verta atminti, kad paprastos formos modernus svetainės kampas dažniausiai užima mažiau vietos nei sofa ir foteliai bei siūlo identišką ar net didesnę sėdimąją erdvę. Šiuolaikiškose ir minimalistinėse svetainėse tiks modernūs kampai, pasižymintys paprastomis, geometrinėmis formomis, o ne per daug masyvūs ar gausiai dekoruoti.

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mission News Theme by Compete Themes.