Press "Enter" to skip to content

Kas geriau: senos ar naujos komercinės patalpos Vilniuje?

Kiekvienam verslui labai svarbu patalpos, kuriose verslas vystomas. Nesvarbu, kokioje sferoje dirbate, nuo patalpų priklauso ne tik Jūsų įvaizdis, bet ir darbo efektyvumas. Tik tinkamai pritaikytos patalpos padeda sutaupyti laiko, visas veiklas atlikti tinkamai, saugiai ir sugeneruoti reikalingas pajamas. Didmiesčiuose yra platus patalpų pasirinkimas, todėl labai dažnai svarstoma, koks pasirinkimas yra geresnis: senos ar naujos komercinės patalpos Vilniuje.

Norintiems sutaupyti

Dažniausiai senos komercinės patalpos ieškomos tuomet, kai verslas ieško sau tinkamų patalpų, tačiau nenori patalpoms išleisti daug pinigų. Iš tiesų senos statybos pastatuose galima rasti įvairių komercijai ir administracinei veiklai pritaikytų patalpų. Tai yra geras ir pigus pasirinkimas. Galite rasti net ir didesnes patalpas už mažesnę kainą ir netgi kurs nors Jums labai patogioje vietoje.

Visgi, reikia iš karto įvertinti tai, kokias rizikas atneša verslo vykdymas senose patalpose. Pavyzdžiui, jos gali būti pritaikytos Jūsų veiklai, o remontas kainuos brangiai. Taip pat dažnai pasitaiko, kad nors patalpų nuoma kainuoja nebrangiai, tenka daug mokėti už komunalinius mokesčius arba atlikti daug remontų. Tad reikėtų labai gerai įvertinti, ar senos patalpos tikrai yra pigesnis pasirinkimas.

Besirūpinantiems savo įvaizdžiu

Naujos komercinės patalpos Vilniuje dažniausiai domina verslus, kurie nori ne tik patogiai vykdyti savo veiklą, bet ir pagerinti savo įmonės įvaizdį. Naujos patalpos yra pritaikytos verslo veiklai, todėl prieš įsikeliant į jas, nereikės jokių papildomų investicijų, kad patalpos būtų pritaikytos veiklai.

Dažniausiai tokiose patalpose ne tik patogu vykdyti verslą, naujos komercinės patalpos kartu yra įrengtos taip, kad padėtų Jums sutaupyti patalpų išlaikymo išlaidų. Pavyzdžiui, jeigu patapos yra moderniame naujame verslo centre, dažniausiai jų statybose būna pritaikyti sprendimai, leidžiantys sutaupyti elektros energijos ir šilumos.

Pirkti ar nuomoti?

Labai dažnai svarstoma, ar naujos komercinės patalpos Vilniuje turėtų būti perkamos, ar nuomojamos. Tačiau vieno teisingo atsakymo čia turbūt nėra. Reikėtų vertinti Jūsų verslo pajėgumus ir perspektyvas. Jeigu esate jaunas ir mažas verslas, galite pradėti nuo nuomos, o vėliau pamatysite, ar patalpos atitinka Jūsų lūkesčius. Jeigu kaip tik plečiatės ir svarstote apie nuolatinį biurą, tuomet geriausia rinktis patalpas įsigyti. Ypač, jeigu pas Jus dažnai lankosi klientai ir partneriai, patalpose vykdoma prekyba, kita komercinė veikla. Tokiu atveju klientams būtų nepatogu, jeigu kaskart keltumėte iš vienų patalpų į kitas.

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mission News Theme by Compete Themes.