Press "Enter" to skip to content

Kiek kainuoja kokybiški oro kondicionieriai?

oro kondicionieriai

Tai labai priklauso nuo konkretaus pasirinkto modelio. Todėl net ir to paties gamintojo įrenginių kainos gali skirtis kelis kartus. Didžiausią tam įtaką turi galia, kadangi nuo jos priklauso, kokio dydžio patalpas šis įrenginys galės vėsinti arba šildyti. Tad kuo jis galingesnis, tuo atitinkamai bus ir brangesnis. Todėl kartais kokybiškus gaminius mažoms erdvėms galima įsigyti už kelis šimtus Eurų. O analogiški variantai didelėms patalpoms gali kainuoti ir kelis tūkstančius Eurų. Aišku, gerai žinomų prekinių ženklų produktai bus kažkiek brangesni. Tačiau dažnu atveju vidutiniškai tenka išleisti apie tūkstantį Eurų, bent jau įprastam būstui skirtiems įrenginiams.

Pagal kokius kriterijus vertėtų pasirinkti?

Vienas iš svarbiausių aspektų yra įrenginio galia. Todėl pirmiausia ir reikėtų į ją atsižvelgti. Kadangi nuo to priklauso, kokio dydžio patalpoms oro kondicionieriai yra pritaikyti. Tuomet jau galima žiūrėti ir į kitus jų parametrus. Pavyzdžiui energijos klasė parodo, kiek taupus įrenginys. Kuo ji aukštesnė, tuo atitinkamai jis sunaudos mažiau elektros energijos. Nors šiomis dienomis daugelis gamintojų tam stengiasi skirti pakankamai dėmesio ir siūlo bent jau A klasės gaminius. Taip pat aktualus gali būti ir valdymas. Kadangi jau pakankamai įprasta tokius įrenginius valdyti per nuotolį. Dažniausiai tą galima daryti wifi pagalba. Todėl vertėtų pasidomėti ar konkretus modelis turi tokią funkciją. Kadangi kai kuriems iš jų gali reikėtų dar papildomų priedų.

Kur geriausia juos pirkti?

Pasirinkimas šiomis dienomis tikrai platus. Tereikia atrasti norimą bei tinkamą modelį. Kadangi oro kondicionieriai parduodami tiek įprastose specializuotose, tiek ir internetinėse parduotuvėse. Ir būtent pastarasis apsipirkimo variantas yra laikomas praktiškiausiu. Kadangi tuomet niekur nereikia išeiti iš namų, o įsigytas įrenginys gali būti pristatytas ir visiškai nemokamai. Taip pat dažnu atveju internete galima rasti gausiausią pasirinkimą bei daugybę skirtingų modelių. O ir kainos tokiose parduotuvėse neretai bus kažkiek žemesnės. Bent jau galima bus jas nesunkiai palyginti. Vienas iš tokių variantų būtų ir https://komfo.lt internetinė svetainė, kur tikrai gausu skirtingų variantų.

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mission News Theme by Compete Themes.