Press "Enter" to skip to content

Kodėl stoginės terasoms yra geriau nei terasų įstiklinimas?

Terasos – neatsiejama dalis nuo šiuo metu statomų namų ar kotedžų. Pastaraisiais metais jos tapo must have (angl. privaloma turėti) namo atributu. Tai jau yra nebe privalumas, o vienas iš kriterijų renkantis sau namus. Nei vienas lietuvis jau nebeįsivaizduoja namų be terasos ir rytinio kavos puodelio joje. Nors terasos yra dažnas statinys, visgi jų būna įvairių: gali būti įstiklintos arba pasirenkamos stoginės terasoms. Tiek vienas, tiek kitas pasirinkimas turi savų pliusų ir savų minusų, tačiau dažnesnis ir geresnis pasirinkimas yra stoginės terasoms, nes:

  • Pigiau. Įstiklinti tiek didelę, tiek mažą terasą yra didelė investicija, nes daug kainuoja langai. Taip pat, norint, kad ji būtų sandari, reikalinga kokybiška konstrukcija ir kokybiškos medžiagos. Stoginės terasoms yra pigesnis sprendimas, nes tereikia tik kokybiškų konstrukcijų, laikančių stogą ir kokybiško stogo. Toks sprendimas nereikalauja langų, kurios ir sudaro didžiausią įstiklintos terasos kainą;
  • Laiką leidžiate gryname ore. Jei terasą įstiklinsite, tai bus tiesiog kambario tęsinys ir žodis „terasa“ čia jau nebetinka, nes tai tas pats namo vidus, tik su permatomomis sienomis. Tikrosios terasos ir yra tos, kuriose sienos yra kiauros ir jūs pusryčiaujate, pietaujate ir vakarieniaujate gryname ore. Artėjant šiltajam sezonui, dažniausiai norisi būti gryname ore, o terasa – puiki vieta tam. Terasoje su stogine nereikės jaudintis dėl lietaus, nes galėsite jausti gaivų lietaus kvapą ir mėgautis buvimu gryname ore;
  • Sutalpina daugiau žmonių. Terasos neatsiejamos nuo šeimos narių, draugų ir jaukių pasisėdėjimų su jais. Todėl turint atvirą terasą, jūs nesate apriboti, kiek žmonių galite pasikviesti, nes net jei kažkas stoviniuos prie terasos, vis tiek jausis, lyg būdami kartu su visais. Taip pat, taip smagiau, nes mėsa ant grotelių kepama visai čia pat, visi svečiai gali žiūrėti ir užuosti tą nuostabų kepamos mėsos kvapą.

Taigi, stoginės terasoms yra puikus sprendimas norintiems daugiau laiko praleisti lauke, sutaupyti pinigų ir pasikviesti daugiau brangių žmonių. Žinoma, nusprendę įsirengti terasą, būtinai kreipkitės į įmones – savo srities profesionalus, kurie pasiūlys geriausiai jūsų poreikius atitinkančią stoginę terasai.

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mission News Theme by Compete Themes.