Press "Enter" to skip to content

Kokia auksinė grandinėle patvariausia?

Auksinė grandinėlė yra vienas iš labiausiai paplitusių aukso panaudojimo būdų papuošaluose, tai juvelyriniai dirbiniai, kurie tinka tiek dovanai, tiek pasilepinti save. Tačiau dauguma žmonių klysta manydami, kad auksinės grandinėlės yra paprastas dalykas, kurį galima lengvai pasirinkti. Auksinės grandinėlės yra įvairių stilių ir ilgių, todėl išsirinkti vieną gali būti nemenkas iššūkis. Nesvarbu, ar ji naudojama laikyti pakabuką, ar nešioti kaip paprastą grandinėlę ant kaklo, yra svarbūs dalykai, kuriuos reikia atsiminti, kai ieškote tobulos auksinės grandinėlės.

Žinokite grandinėlių tipus

Yra įvairių tipų grandinių, kurios tinka skirtingiems tikslams ir asmenybėms. Kai kurios grandinėlės turi vyrišką išvaizdą, o kitos yra gana moteriškos. Kai kurios grandinėlės gali atlaikyti kasdienį dėvėjimą, o kitos skirtos geriau laikyti pakabukus. Žinodami, kodėl perkate grandinę, galėsite pasirinkti tinkamą tipą. Auksinei grandinėlei pasirinktos jungties tipas lems, kaip lengvai ji susilenks ir kokia tikimybė, kad ji nutrūks. Probleminis grandies tipas yra apvali gyvatės grandinė. Didesnė tikimybė, kad šios grandinės prilips prie jūsų drabužių ir susisuks, o susilenkusį vėrinį gali būti labai sunku arba neįmanoma pataisyti. Geriausia rinktis paprastus vėrinius, kurie bus gražūs, stilingi ir nesukels papildomų problemų.

Kiek aukso yra grandinėlėje?

Vienas iš svarbiausių klausimų, į kurį reikia atsakyti žiūrint į auksinę grandinėlę – ar ji yra vientiso aukso, ar tik paauksuota. Spręsdami, kokio karatų aukso grandinėlė turėtų būti, atminkite, kad kuo grynesnis auksas, tuo ji bus minkštesnė ir mažiau patvari. Padengtos auksu grandinėlės yra pigesnės, tačiau po kurio laiko danga nusidėvės, atidengdama metalą, o jei norėsite atkurti jos spalvą, grandinėlę reikės pakeisti. Jei ketinate nešioti grandinėlę dažnai, tvirtas auksas yra geresnis pasirinkimas, kiek tai susiję su patvarumu. Kai kurios auksinės grandinėlės yra tuščiavidurės – pastebėsite, kad jos atrodo daug lengvesnės nei panašaus dydžio vientisos detalės. Tuščiavidurės grandinės yra pigesnės, tačiau su jomis gali kilti problemų: šias grandines lengva sulaužyti arba įlenkti, o jei taip atsitiks, jų beveik neįmanoma pataisyti. Jei nuspręsite naudoti tuščiavidurę auksinę grandinėlę, ją nešiodami turėsite būti ypač atsargūs.

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mission News Theme by Compete Themes.