Press "Enter" to skip to content

Kokią pinigų sumą už paslaugas gali paimti SEO specialistas?

Nesumąstote kokiais būdais galėtumėte padidinti savo interneto svetainės lankytojų skaičių? Būdų yra įvairiausių, bet kiekvienas SEO specialistas patvirtins, kad optimizacija paieškos sistemoms dabar yra būtina kiekvienam interneto projektui. Paprastai kalbant, savo tinklalapio reklamavimą turėtumėte pradėti būtent nuo optimizavimo paieškos sistemoms.

Jeigu vis dėlto žinių apie SEO neturite visai, tuomet tai nebus kliūtimi siekiant gauti lankytojų srautą iš paieškos sistemų. Jums bus reikalingas patikimas SEO specialistas, kuris darbus atliks už jus. Žinoma, jam turėsite sumokėti atitinkamą pinigų sumą. Kiek teks išleisti – priklausys nuo jūsų užsakomų darbų apimties.

Vis dėlto pastebima, kad klientams ir SEO specialistams sutarti dėl atlygio yra sudėtinga tuomet, kai klientai neturi visiškai jokių žinių apie SEO paslaugas. Optimizaciją reikėtų išmanyti bent jau minimaliai. Tada klientas bent jau žinotų ko daugmaž jam reikia. Bet, jeigu turite nemažą biudžetą, tuomet kas geriausiai tiks jūsų interneto svetainei – pasakys pasirinkti specialistai.

SEO specialistų dėka jūsų svetainė gali padidinti lankomumą net keletą kartų ar daugiau. Viskas priklausys nuo jūsų svetainės turinio, srities bei aišku – esamo biudžeto. Pirmiausia, reikia įvertinti ar jūsų tinklapio turinys yra priskiriamas prie tokio, kurį būtų galima laikyti konkurencingu. Pavyzdžiui, jeigu jūsų interneto svetainės turinys konkuruoja su dar keliomis dešimtimis svetainių pagal tuos pačius raktinius žodžius, tuomet optimizavimo kaina gali didėti. Aišku, jeigu jūsų konkurentai nieko nedaro su optimizacija, vadinasi konkurencija bus menka.

Antrą vertus, kaina gali keistis pagal tai, kiek darbų bus atliekama. Pavyzdžiui, jeigu jūsų turinys jau yra pritaikytas pagal visus SEO standartus, tuomet vidinės optimizacijos darbų praktiškai nereikės. Galbūt prireiks tik svetainės greičio gerinimui skirtų paslaugų. Tad, liks tik išorinė optimizacija.

Kiek pinigų reikės skirti išorinės optimizacijos atlikimui, priklausys nuo to, kiek vidinių puslapių norėsite iškelti paieškos rezultatuose. Akivaizdu, kad mokėsite mažiau, jeigu jums reikia išpopuliarinti tik vieną puslapį. Bet, jeigu norite išreklamuoti kelis, tuomet ir mokėsite keletą kartų daugiau.

Nuo išorinės optimizacijos priklauso ir galutinė užimamų pozicijų vieta. Jeigu turėsite nemažai kokybiškų atgalinių nuorodų, tuomet ko gero rikiuositės pirmi. Taip pat konkurentai taip lengvai neišstums jūsų iš šių vietų. Tačiau, jeigu jūs pirmąsias vietas pasieksite vos su keliomis atgalinėmis nuorodomis, turėkite galvoje, kad konkurentai gali jus lengvai pasivyti.

Būtent dėl minėtų priežasčių SEO specialisto pasirinkimas turi būti labai atidus.

Digital Star info

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mission News Theme by Compete Themes.