Press "Enter" to skip to content

Kokios geriausios frezos nagams profesionalams ir mėgėjams?

Gražūs ir tvarkingi nagai labai svarbūs ne tik moterims, bet ir vyrams. Manikiūras jau seniai nėra tik moterų privilegija – savo nagus vis dažniau profesionalams patiki ir vyrai. Taip pat ir namuose manikiūras jau tapo svarbia kasdienės higienos dalimi tiek vyrams, tiek moterims. O šiai priežiūrai labai svarbus įrankis – frezos nagams. Jeigu kaip tik ieškote šio įrenginio, verta sužinoti, kuo jos skiriasi ir kokį geriausia rinktis Jums.

Funkcijos

Visos frezos yra skirtos manikiūro ir pedikiūro procedūroms. Apsižvalgius parduotuvėje, pamatysite, jog net ir to paties gamintojo frezos yra skirtingos. Vienos turi mažiau, kitos daugiau funkcijų. Čia rinktis labai nesudėtinga. Jeigu ieškote frezos namams, reikėtų rinktis paprastesnį įrenginį. O jeigu Jums reikalingas įrenginys profesionaliam darbui su klientais, reikėtų rinktis patikimesnį variantą su daugiau funkcijų. Taip sutaupysite laiko ir galėsite klientams suteikti daugiau procedūrų.

Galingumas

Jeigu funkcionalumas ir nesiskiria, tačiau gali skirtis frezų galingumas. Nuo galingumo ir apsisukimų skaičius, priklauso įrenginio efektyvumas. Skirtingos frezos per minutę gali padaryti nuo kelių iki keliasdešimties tūkstančių apsisukimų. Tad čia vėlgi reikėtų laikytis tokio paties principo, kad ieškant profesionalaus įrenginio, reikėtų rinktis ir aukštesnio galingumo variantą. Nes dirbant su klientais, frezos nagams naudojamos kiekvieną dieną po kelis ar net keliolika kartų. Kad freza tarnautų ne vienerius metus, reikia rinktis galingą įrenginį. Tuo tarpu namuose, kai manikiūrą darote tik kartą į savaitę ar rečiau, užteks ir žemesnio galingumo frezos. Ji vis tiek tarnaus ilgą laiką ir nesuges.

Mobilumas

Elektrinės frezos nagams gali būti su laidu arba be jo. Dažniausiai laidinės frezos yra kiek pigesnės, o mobilios – brangesnės. Tačiau kokią rinktis, priklauso nuo to, kaip ją naudosite. Namų naudojimui galima rinktis laidinę frezą. Kai frezos skirtos profesionaliam naudojimui salone, dažniausiai pasirenkamos belaidės frezos, nes jas lengviau naudoti. Ypač, kai freza reikalinga ir manikiūrui, ir pedikiūrui atlikti.

Kur įsigyti?

Geriausias būdas išsirinkti Jums tinkamą įrenginį, ieškoti profesionaliose parduotuvėse, kuris specializuojasi grožio srityje. Čia yra daug platesnis frezų pasirinkimas. Internete galite apžvelgti, kokios frezos nagams yra siūlomos ir išsirinkti labiausiai sau tinkamą. Atkreipkite dėmesį į visus frezos techninius parametrus, o taip pat ir kainą. Įsitikinkite, kad perkate iš patikimo pardavėjo ir frezos pristatymo nereikės laukti ilgai.

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mission News Theme by Compete Themes.