Press "Enter" to skip to content

Kur sklype geriausia statyti malkinę?

          Malkoms reikalingas sausas sandėliavimas ir didelis oro srautas, kad būtų optimalus deginimas. Šios medinės pastogės idėjos siūlo pasirinkimo galimybes ir suteikia jūsų nuosavybei tam tikrą jaukų, kaimišką atspalvį. Kad malkos gerai degtų, jas reikia išdžiovinti ir pagardinti. Ant žemės esantys rąstai pūs ir suges, o per didelės drėgmės mediena nedegs efektyviai. Drėgna mediena taip pat gali pavojingai susikaupti dūmtraukio kanale. Geros naujienos yra tai, kad šios miško pavėsinės idėjos apsaugos jūsų malkas ir užkirs kelią kai kurioms iš šių bendrų problemų.

          Tikėkite ar ne, gabenimo padėklai yra labai universali statybinė medžiaga, o „pasidaryk pats“ darbuotojai naudoja padėklus, kad statytų drąsiausias konstrukcijas. Nors jie ne visada gražūs, jie yra patvarūs ir yra gana standartinių dydžių, todėl su jais lengva dirbti. Ir vienas iš geriausių perdirbtų padėklų panaudojimo būdų yra pastatyti medinį namelį. Yra dvi pagrindinės galimybės: naudoti padėklus tokius, kokie jie yra, arba suskaidyti juos po lentą. Medinių namelių statytojai gali susukti padėklus, kad aplink padėklų grindis suformuotų tris sienas, o ant jų uždėtų ketvirtą padėklą stogui. Priešingu atveju visada galima išpjauti padėklus su slenkamuoju pjūklu ir statyti nuo nulio su tinkama mediena.

           Vien todėl, kad naudojate konstrukciją malkoms apkurti ir gardinti, nereiškia, kad tai turi būti pilnai išpuoselėta malkinė. Yra keletas paprastų medinių namelių dizainų, kuriems nereikia daug pastangų ir kurie yra visiškai prasmingi. Pavyzdžiui, tvarkingai sukrauta malkų krūva priekinėje verandoje taip pat puikiai tiks kaip atskira pašiūrė kieme. Be to, medinės dėžės, apverstos ant šonų ir sukrautos viena ant kitos šalia durų, suteikia jaukų kaimišką atspalvį. Surenkamos malkinės ne tik tampa stogu medienai, tačiau ir puikiu aksesuaru jūsų kiemui.

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mission News Theme by Compete Themes.