Press "Enter" to skip to content

Mediniai žaislai – geriau nei plastikiniai

Daugelis 90-ųjų metų suaugusiųjų mėgsta juokauti, kad jie savo jaunystės dienomis žaisdavo su mediniais žaislais. Nors dažniausiai tai sakoma juokais, tarsi bandant iš savęs kiek pasišaipyti, tačiau šiuo metu mediniai žaislai kaip tik įvardijami kaip vienas geriausių pasirinkimų ir daugelis tėvelių sutinka mokėti didesnius pinigus, kad tik jų vaikučiai žaistų būtent su mediniais, o ne plastikiniais žaislais.

Juolab, mediniai – tikrai ne tokie brangūs kaip daugeliui atrodo. Viskas priklauso nuo to – kur bus perkama ir kas tiksliai perkama. Svarbiausia yra ne žaislų kiekis, tačiau jų kokybė.

Natūralumas ir ekologija

Daugeliui mediniai žaislai patinka pirmiausia dėl to, kad jie yra natūralūs. Žinoma, kad žaislų gamyboje naudojami dažai taip pat yra ekologiški, tad kai vaikai deda žaislus į burną – nereikia pergyventi, kad jie gali susirgti. Žinoma, dėti žaislų negalima, būtinai žiūrėkite, kad mažieji neužspringtų, tačiau bent jau ramu, kad medžiaga iš kurios žaislas yra pagamintas neturės jokio neigiamo poveikio mažylio sveikatai. O kur  dar tai, jog mediniai žaislai yra ekologiški, tvarūs, o plastikas, deja, yra vienas didžiausių mūsų gamtos ir tuo pačiu mūsų namų teršėjų.

Lavinamieji žaislai

Svarbu ne tik tai – iš ko žaislai yra pagaminti, tačiau tiksliau, kokią tiksliai funkciją jie atlieka. Ypač daug dėmesio siūlome skirti lavinantiems žaislams, kurie dažniausiai yra kategorizuojami pagal tai – kokio amžiaus vaikučiui yra skirti. Svarbu pirkti pagal mažylio amžių, kadangi tik tokiu atveju nauda bus ir vaikui pavyks įveikti žaislo keliamas užduotis.

Vaikams reikia tik trijų žaislų

Atminkite, kad svarbu yra kokybė, o ne kiekybė, vaikai dažniausiai norisi daugiau žaislų nei jiems reikia. Dėl to geriau pirkti medinius, kurie galbūt kainuoja kirk brangiau, tačiau keisti juos pamainomis, kad mažylis pasiilgtų jų.

Vaikai visada nori didesnio kiekio, labiau spalvingų ir labiau triukšmingų žaisliukų. Būtent tėvelių pareiga yra suteikti jiems galimybę žaisti su tokiais, kurie lavina, neturi jokio neigiamo potyrio. Ne tik jiems, tačiau ir gamtai, kadangi ekologijos ugdymas turi būti įtraukiamas į mažojo kasdienybę.

Mediniai žaislai parduodami internetu iš https://monti.lt.

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mission News Theme by Compete Themes.