Press "Enter" to skip to content

Namų interjere išskirtinę vietą randa fotodrobės

Tiems, kas savo namuose nori sukurti išskirtinį ir originalų interjerą, turėtų patikti fotodrobės pritaikymo idėja. Pastaruoju metu šie akcentai vis dažniau sutinkami gyvenamosiose erdvėse. Tam, kad šis išskirtinis namų akcentas atliktų savo funkciją, labai svarbu tinkamas pasirinkimas ir derinimas.

Kur pritaikyti?

Namuose gausu erdvių, kuriose galima surasti tinkamą vietą fotodrobei. Svarbu tinkamai pasirinkti tiek vietą, tie patį paveikslą. Taip sukursite namuose išskirtinį interjerą. Pavyzdžiui, pastaruoju metu labai populiaru fotodrobę kabinti svetainėje virš televizoriaus, pagrindinės sofos ar ant tuščios šoninės sienos. Dažniausiai tokios vietos skirtos šeimos nuotraukoms, kadrams iš šeimos kelionių. Taip pat labai dažnai čia kabinamas žemėlapis su vietomis, kur yra apsilankę namų šeimininkai.

Ne ką mažiau populiaresnė vieta fotodrobei namuose – virš miegamojo lovos arba ant kitų miegamojo sienų. Tai vieta, skirta išskirtiniams paveikslams. Čia galite kabinti fotodrobę, kurioje atvaizduojami mėgstami jūsų paveikslai, o taip pat tai yra puiki vieta kadrui iš asmeninės fotosesijos.

Tiems, kas mėgsta namuose sukurti mažą šeimos nuotraukų galerija, fotodrobės gali taip pat praversti. Jos gali būti gaminamos įvairių dydžių, todėl jos puikiai pasitarnaus jeigu koridoriuje ar prieškambaryje ketinate pakabinti daug savo šeimos gyvenimo kadrų. Tegul jie būna perteikti ant fotodrobės. Taip atrodys originaliau ir kokybiškiau.

Ką atvaizduoti?

Kartais manoma, kad fotodrobė būtinai turi atvaizduoti Jūsų nuotrauką. Žinoma, tai labai gera idėja. Pavyzdžiui, galite perkelti šeimos fotosesijos kadrus, kitas jums svarbias ir patinkančias nuotraukas ant drobės ir sukurti savo atvaizdo paveikslą. Toks akcentas namuose sukuria jaukumo.

Tačiau taip pat galima atvaizduoti ir kitokius kadrus. Pavyzdžiui, galite padidinti kadrą iš įsimintinos kelionės ir pakabinti jį ant drobės, taip pat galite užsakyti perkelti ant drobės bet kokį kitą Jums patinkantį atvaizdą ar netgi užrašą taip sukurdami išskirtinį namų paveikslą.

Kaip derinti?

Kad fotodrobė namuose tiktų ir padėtų pagyvinti interjerą, labai svarbu ją pasirinkti tinkamai. Pavyzdžiui, žinant, kad fotodrobės gali būti įvairių išmatavimų, galite iš kelių paveikslų sukurti originalią samplaiką. Toks kelių drobių pasirinkimas puikiai derės ant tuščios sienos. Tiems, kas namuose kuria minimalistinį stilių tiks didelė fotodrobė su šviesiu fonu. O jeigu norite namuose įnešti daugiau spalvų, rinkitės spalvingus atvaizdus. Jie gali būti puikiu akcentu skandinaviško stiliaus namuose, kur vyrauja pilkų ir melsvos spalvos.

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mission News Theme by Compete Themes.