Press "Enter" to skip to content

Naujųjų metų iššūkiai: kaip pradėti maitintis sveikiau?

Daugelis žmonių nuo sausio pirmos dienos bando keisti savo gyvenimo būdą. Atrodo, kad tai yra kertinė riba, kai reikia pradėti kažką keisti. Žinoma, tai nėra blogai, jei turite įpročių, kurių norite atsikratyti – tam tikras atskaitos taškas visada yra geras pasirinkimas.

Žemiau pateikiame kelis patarimus, kurie gali padėti jums pradėti maitintis sveikiau. Tikimės, kad tai padės žengti žingsnį į kitokių mitybos įpročių puoselėjimą.

Tik sveikas maistas namuose

Daugeliui žmonių yra labai sunku maitintis sveikai vien dėl to, nes jų namuose yra per daug pagundų. Išeitis − jas pašalinti. Tokiu atveju ir tinkamai puoselėti sveiką gyvenimo būdą nebus sudėtinga. Nuėję į prekybos centrą nepirkite šokoladukų ar saldainių. Kuo daugiau jų bus po ranka – tuo didesnė tikimybė, kad jų užsinorėsite ir pasiduosite pagundai. Siūlome savo namuose turėti tik tokį maistą, kuris yra sveikas. 

Motyvuokite save

Daugeliui žmonių reikia motyvacijos bei tikslo, kurio nori siekti. Tikrai ne kiekvieną motyvuoja tiesiog idėja būti sveikesniu. Pavyzdžiui, daugelis žmonių sveiką mitybą sieja su grakštesnėmis kūno linijomis, todėl taip save motyvuoja. 

Skanus maistas

O geriausiai motyvuoja maistas, kuris yra ne tik skanus, bet ir sveikas, suteikiantis mums reikiamų medžiagų. 

Rukolos, avokado ir pomidorų salotos

Salotoms reikės:

  1. 4 vnt. pomidorų (geltonų ir raudonų);
  2. 2 vnt. nedidelių avokadų;
  3. 50 g rukolos;
  4. 0,5 vnt. mėlynojo svogūno;
  5. žiupsnelio druskos, juodųjų pipirų;
  6. šlakelio ypač tyro alyvuogių aliejaus.

Visus ingredientus sumaišome ir sluoksniuojame.

Norintys valgyti sveikiau, bet daug neišleisti, turėtų sekti akcijas. Tam puikiai tinka IKI leidinys, kuriame yra reguliariai atnaujinami pasiūlymai. 

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mission News Theme by Compete Themes.