Press "Enter" to skip to content

Paklodžių su guma didžiausi privalumai

Daugelis paklodžių, ypatingai jeigu jos vienspalvės, galima priderinti prie įvairių raštų ir atspalvių patalynės, tačiau paklodės lygiai taip pat kaip ir patalynės turi įtakos Jūsų miego pojūčiams bei kokybei. Tikriausiai ne kartą teko atsikelti ir rasti paklodę susuktą į vieną lovos pusę. Taip pat nekokybiškas paklodės audinys gali erzinti Jūsų odą, todėl miegas tampa prastas ir neramus, būtent todėl svarbu išsiaiškinti kaip išsirinkti tinkamą paklodę ir ką reikėtų apie jas žinoti.

Lengviausias būdas išsirinkti tinkamą paklodę perkant ją kartu su visu patalynės komplektu. Žinodami tinkamus patalynės užvalkalų išmatavimus, parinkti tinkamo dydžio paklodę tampa daug lengviau. Jei dar nežinote kokio dydžio paklodės su guma Jums reikia – siūlome išsimatuoti čiužinį ar pasižiūrėti jau turimų paklodžių išmatavimus. SAVASHOME parduotuvėje siūlomos paklodės yra su guma, tad išsirinkę per didelę paklodę Jūsų miegamojo lova atrodys neestetiškai, o per mažos paklodės tiesiog nepavyks užvilkti. Žinodami išmatavimus galėsite būti ramūs, jog užsisakysite tinkamą ir kokybišką paklodę, kuri puikiai derės prie Jūsų interjero, nesiglamžys ir nesusijauks.

Populiariausi patalynės komplekto išmatavimai: 140×200 cm; 160×200 cm; 160×220 cm; 160×220 cm; 180×200 cm; 200×200 cm; 200×220 cm;

Dar vienas svarbus dalykas, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį renkantis paklodę – audinio tipas. SAVASHOME elektroninėje parduotuvėje siūlome aukščiausios kokybės, ilgaamžius audinius, kurie ne tik puikiai derėtų prie viso miegamojo interjero bet kartu suteiktų Jums patį maloniausią miegą. Mūsų svetainėje galite rasti dviejų tipų paklodžių – medvilninių ir satininių.

Viena pagrindinių medvilnės savybių – puikus oro pralaidumas, tad tiek paklodė, tiek visas patalynės komplektas apsaugos nuo perkaitimo karštomis naktimis arba sušildys vėsiais vakarais. Taip pat medvilnės audiniai pasižymi ypatingu tvirtumu bei ilgaamžiškumu, tad pirkdami mūsų siūlomas medvilnines paklodes su guma tikrai nenusivilsite.

SAVAS home siūlo platų medvilninių paklodžių su guma pasirinkimą, tad kiekvienas suras norimo atspalvio paklodę, kuri puikiai derės prie patalynės komplekto bei viso miegamojo interjero.

Visos SAVASHOME siūlomos paklodės yra su guma, tad galite nebesijaudinti, jog kiekvieną kartą atsibusite su ant žemės susisukusia paklode. Paklodės su guma yra puikus variantas trokštantiems nerūpestingo ir kokybiško miego.

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mission News Theme by Compete Themes.