Press "Enter" to skip to content

Parduodami butai senamiestyje: kaip išsirinkti?

Ieškote naujo buto? Visuomet svajojote gyventi mieste centre, kur nuolat jaučiamas gyvenimo ritmas, gausu pramogų ir naujų galimybių? Parduodami butai senamiestyje – puikus pasirinkimas. Kiekvienais metais senamiestyje NT vystytojai siūlo vis naujesnius projektus naujakuriams. Norint gyventi miesto centre, čia tikrai rasite platu būtų pasirinkimą. Kaip pasirinkti geriausią variantą?

Žinokite, ko ieškote

Prieš pradedant vartyti parduodamų butų skelbimus, reikėtų iš anksto apgalvoti, kokio būsto ieškote. Taip sutaupysite nemažai laiko paieškoms. Tik įsivaizduokite, kiek pasiūlymų Jums gali pateikti skelbimų portalas, jeigu paieškoje įvesite tik vieną kriterijų – jog jus domina parduodami butai senamiestyje. Tačiau juk ne visi butai Jums tiks ir patiks. Todėl prieš apsilankant skelbimų portaluose reikėtų iš anksto pagalvoti, kokio būsto ieškote. Senamiestyje pasirinkimas labai platus ir įvairus, todėl geriau, kad prieš ieškodami skelbimų, žinotumėte, į kokius pirmiausia atkreipti dėmesį. Pavyzdžiui, kelintame namo aukšte norėtumėte gyventi? Taip pat labai svarbu, ar Jums reikalinga automobilio stovėjimo vieta prie namo? Senamiestyje tai gali pasiūlyti ne kiekvienas pardavėjas. Taip pat geriausia iš anksto apgalvoti, ar norėtumėte, kad butas būtų senos ar naujos statybos name. Iš anksto žinant bent šiuos kriterijus, skelbimų portale potencialių skelbimų sąrašas gerokai sutrumpės. Šiuos dalykus reikėtų žinoti dar prieš analizuojant skelbimus.

Nusistatykite biudžetą

Labai dažnai žmonės ima dairytis po skelbimus ne tik nežinodami, ko ieško, bet dar ir nusprendę, kiek pinigų gali skirti buto pirkimui. Parduodami butai senamiestyje yra įvairūs, tad ir kainos skiriasi. Todėl pirmiausia prieš pradedant paiešką reikėtų nusistatyti biudžetą, kurį galite leisti šiam pirkiniui. Iš anksto nustatykite ribą, kiek pinigų skirsite buto įsigijimui. Taip pat nepamirškite įvertinti ir tai, kad perkant būstą pasitaiko papildomų išlaidų. Pavyzdžiui, galbūt bus reikalingas buto įvertinimas. Taip pat reikės apmokėti notaro išlaidas ir mokesčius Registrų centrui. Visą tai reikėtų priskirti prie biudžeto.

Jeigu ketinate būstą pirkti su paskola iš banko, reikėtų ten apsilankyti prieš renkantis butą. Bankas įvertins Jūsų finansines galimybes įsigyti butą ir nurodys tam tikras ribas. Sužinosite, kiek pinigų bankas gali Jums paskolinti, kokios butų preliminarios paskolos sąlygos ir kokius kriterijus turėtų atitikti butas, kad paskola būtų suteikta. Pavyzdžiui, senos statybos namuose butams suteikiamas mažesnis finansavimas. O štai nauji butai Vilniuje yra puikus pasirinkimas, jeigu ketinate pirkti su banko paskola.

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mission News Theme by Compete Themes.