Press "Enter" to skip to content

Patalpų vėdinimas su rekuperacija

Šiuolaikiniai namai paprastai yra gerai izoliuoti ir daug sandaresni nei bet kada. Tai daro juos efektyviau energiją naudojančius, tačiau teršalai, nešvarumai ir dulkės lengviau kaupiasi namuose ant įvairių paviršių. Durų ar lango atidarymas gali kažkiek padėti, tačiau pavyzdžiui, šaltuoju metų laiku tai padidins komunalines paslaugas. Patalpų vėdinimo su rekuperacija sistema gali efektyviai padėti pagerinti namų oro kokybę ir sutaupyti daug energijos.

Aukštesnė patalpų oro kokybė

Energijos atgavimo ventiliatoriai turi savo oro filtrus, kurie sugaudo teršalus ir neleidžia jiems patekti į namus, taip apsaugant šeimos narių ir gyventojų sveikatą. Kai šie prietaisai pašalina pasenusį orą, jie taip pat atsikrato nešvarumų, žiedadulkių, augintinių pleiskanų, dulkių ir kitų teršalų. Jie taip pat sulaiko lakiuosius organinius junginius, tokius kaip etanolis, acetonas, formaldehidas ir t.t. Šios medžiagos garuoja arba išmeta dujas žemoje temperatūroje, jos yra daugybėje komercinių  valiklių ir oro gaiviklių. Šios toksiškos medžiagos gali sukelti galvos skausmą, svaigimą, nuovargį ir kitus simptomus, o įprasti oro filtrai ar oro valymo įrenginiai negali jų sugauti.

Energijos taupymas

Rekuperacinės sistemos turi šilumokaitį, kuris gali arba pašildyti arba atvėsinti orą. Tai daugeliu atveju padeda sutaupyti energijos ir sumažinti komunalines sąskaitas. Patalpų vėdinimo sistema su rekuperacija yra investicija, tačiau bėgant laikui ji tikrai atsipirks sumažindama išlaidas bei padidindama gyventojų komfortą. Daugiau apie skirtingus įrenginių modelius ar skirtingas savybes galima pasiskaityti specializuotuose internetiniuose puslapiuose.

Ilgaamžiškumas

Šiuolaikinės ventiliacijos sistemos yra inovatyvios ir apsaugotos, jog nesusidėvėtų ir tarnautų ilgus metus. Jos sukurtos taip, jog veiktų saugiai, teršalai neužkimštų oro filtrų ar nekiltų kitų techninių problemų, tokių kaip purvinas ar nesandarus ortakis. Šių sistemų gedimų rizika yra labai maža, todėl sistema puikiai daugelį metų.

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mission News Theme by Compete Themes.