Press "Enter" to skip to content

Patarimai, kaip rengtis perkopus keturiasdešimtmetį

Paprastai keturiasdešimtmetį perkopusios moterys tarytum akimirksniu pakeičia savo nuomonę apie įvaizdį ir ima galvoti, jog jos nebegali rinktis iki tol joms patikusių drabužių. Tačiau toks požiūris tikrai nėra teisingas. Kaip bebūtų, dauguma moterų nerimauja, jog atrodo per daug jaunai, arba baiminasi, jog kiti pamanys, kad jos per daug stengiasi išlikti jaunos. Be to, nereikia pamiršti ir dalies moterų, kurios svarsto, kaipgi neatrodyti vyresnėms nei iš tikrųjų yra.

Taigi, akivaizdu, kad po keturiasdešimtmečio ne vienai iš mūsų kyla daugybė įvairių klausimų, todėl visuomet naudinga atsižvelgti ir į keletą bendrų stiliaus gairių, padedančių lengviau suprasti, ko reikėtų vengti kalbant apie įvaizdžio kūrimą perkopus keturiasdešimtmetį.

Nepirkite drabužių, kurie neatitiktų jūsų skonio – net jei jie madingi šį sezoną

Jus gali vilioti naujos mados tendencijos, tačiau galvojant apie tai, kaip rengtis po 40-ies, pravartu būti mažumėle išrankesnėmis. Rinkitės tik tuos drabužius, kurie tinka jūsų asmenybei ir jūsų kūno tipui. Todėl visų pirma būtų naudinga išsiaiškinti, kaip rengtis atsižvelgiant į savo figūros tipą.

Būkite ne per daug „vienodos“ ir ne per daug „nepriekaištingos“

Iš tikrųjų labai smagu leisti sau derinti skirtingus drabužius ir būti šiek tiek žaismingesnėmis – juk dažnai dėvimas dviejų dalių kostiumėlis greitai atrodys mažų mažiausiai senstelėjęs. Geriau derinkite tą mėgstamą švarką su sijonu ar kelnėmis ir be didesnių pastangų atrodysite labai elegantiškai. Pavyzdžiui, jei prie juodo pieštuko formos sijono priderinsite madingą didesnio dydžio švarką, o formalų ir kasdienį drabužį derinsite su sportbačiais, suformuosite labai originalų, patogų ir žavingą įvaizdį.

Venkite pirkti pigiai atrodančius ir prastai pagamintus drabužius

Kuomet esame labai jaunos, paprastai nematome jokios problemos pasirinkti labai trapius ir pakankamai prastai pasiūtus drabužius, tačiau tuomet, kai perkopiame 40 metų ribą, turėtume į savo įvaizdį pažvelgti rimčiau ir rinktis ką nors solidesnio.

Paprastai labai pigūs drabužiai būna pasiūti iš nepatvarių ir nekokybiškų medžiagų, o tai reiškia, kad toks drabužis ne tik atrodys prasčiau, bet ir tarnaus gerokai trumpiau. Geriausia rinktis tik tuos drabužius, kurie jums iš tikrųjų patinka ir kurių kokybė liudija, jog jie gali būti dėvimi ne vienerius metus.

Ieškokite gražių natūralių audinių, pavyzdžiui, medvilnės, šilko, kašmyro ir lino, ir galėsite jais džiaugtis ilgus metus. Apie konkretų drabužį galvokite ne pagal pradinę, o pagal jo dėvėjimo kainą. Venkite audinių, kurie prastai aptempia arba tinkamai nepriglunda.

Tinkamai dėvėkite aptemptus drabužius

Žinoma, yra daug išimčių, bet apskritai aptempti drabužiai, pvz., leginsai, atrodo daug geriau, kai yra derinami su platesniais drabužiais, pavyzdžiui, tunika ar platesniais marškiniais. Tai taikoma ir sijonams, todėl užtikrinkite, kad aptemptas sijonas būtų derinamas su laisvesne viršutine dalimi arba atvirkščiai.

Keletas papildomų naudingų rekomendacijų

  • Jokiu būdu nepamirškite apie galimybę dėvėti šortus! Tai puikus, praktiškas ir madingas drabužis, kuris puikiai tiks kiekvienai iš jūsų.
  • Nepaisant to, kad perkopėte keturiasdešimtmetį, tai tikrai nėra priežastis atsisakyti suknelių, todėl vos tik atsiranda proga, nepamirškite ir savo madingų suknelių kolekcijos.
  • Džinsai yra universalus ir niekuomet iš mados neišeinantis drabužis, todėl pasirūpinkite, kad jūsų drabužių spintoje būtų ne viena džinsų pora.
  • Plačios kelnės yra dar vienas drabužis, kuris gali atrodyti nuostabiai, jei nepamiršite tinkamų proporcijų.
  • Jei pasirinksite savo figūros tipui puikiai tinkantį sijoną, atrodysite tiesiog nepakartojamai!

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mission News Theme by Compete Themes.