Press "Enter" to skip to content

Permanentinis makiažas taupančioms laiką

 Vakarų šalyje jau dešimtmečius gyvuojanti grožio kulto procedūra – permanentinis makiažas atliekama moterims, kurios nori turėti gražius veido bruožus bet kuriuo paros metu. Moterys visuomet nori atrodyti nepriekaištingai ar tai būtų atostogos, darbovietėje ar tiesiog viešoje erdvėje. Tuo tarpu lietuvoje ši ilgalaikio makiažo paslauga vis dar yra populiarėjanti, tam tikros klientės ilgai dvejoja ir tik dabar atranda jo privalumus. Taigi, susipažinkime su permanentiniu makiažu ir jo specifika.

 Ilgalaikis makiažas yra vadinamas permanentu, mikropigmentacija ar mikrobladingu. Visos šios sąvokos apibūdina vieną ir tą pačią procedūrą, kurios metu specialaus permanentinio makiažo aparato adatėlėmis yra įvedamas specialus pigmentas į odos viršutinį sluoksnį. Išgauti norimą zonos efektą ir formą yra naudojamos skirtingo tipo ir storio adatėlės, kuriomis pasiekamas tik iki 0,8 mm gylis odoje. Tokiu būdu yra mažai dirginami odos nervų receptoriai, klientės nejaučia diskomforto ar skausmo procedūros metu. Negana to, kiekvienos procedūros metu yra tepamas anestetinis gelis suteikiantis dar didesnį atsipalaidavimą. Mikropigmentacija – permanentinis makiažas yra atliekamas daugiausiai veido zonoje. Aptarkime pagrindines veido zonas, kuriose moteris ryžtasi korekcijoms.

Antakių permanentas – pati populiariausia ir geidžiamiausia zona. Paryškinti antakiai ir suteikta norima forma moterims leidžia jaustis užtikrintai. Atliekant OMBRE techniką galima gauti ypač natūralų efektą, antakių spalvos intensyvumas iš lėto blanksta ir sudaro ypač gražų vaizdą.

Lūpų permanentinis makiažas – skirtas moterims, kurios dažnai naudoja lūpdažius, blizgiklius ir panašiai. Ši grožio paslauga leis sutaupyti laiko kiekvieną dieną, o moters lūpos atrodys nepriekaištingos – norimos spalvos, blizgumo ir paryškintais konktūrais.

Akių voko linijos permanentas. Nemažai moterų kasdien praleidžia iki 15 minučių dažydamos akis, konkrečiau atlikdamos linijos pravedimą. Šiam darbui pakeisti taip pat yra sugalvota išeitis. Permanentinio makiažo specialistas vos per valandą ar šiek tiek daugiau atliks procedūrą, kurios rezultatais džiaugsitės bent keletą metų ir pamirštite kasdienį akių dažymą rytais.

Kaip ten bebūtų, permanentinis makiažas yra ypač atsakinga veido estetikos procedūra, todėl specialistą rinkitės atsakingai apžiūrėjusi atliktus darbus. Prieš procedūrą klientui turi būti piešiamas eskizas, o tik sutarus dėl norimo rezultato atliekamas mikropigmentavimas. Daugiau informacijos rasite permanentinio makiažo specialistės Vilmos Kulikauskytės Mickienės svetainėje  https://vilma-permanent.lt/

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mission News Theme by Compete Themes.