Press "Enter" to skip to content

Push up tamprės sportui: kokią naudą gauna Jūsų kūnas?

tamprės

Kokybiškos, ergonomiško dizaino sportinės push up tamprės leidžia moterims pajusti pasitikėjimą savimi, be vargo atlikti sportinius pratimus ir net pagerinti fizinę būklę. Atsakome, kokią naudą gali turėti tinkamai parinktos tamprės su push up efektu.

Nešiojant push up tampres, galite pajusti šiuos privalumus:

  1. Tampa lengviau atsikratyti celiulito. Atsisveikinkite su nepageidaujama apelsino žievelės oda ant šlaunų ir užpakaliuko. Manoma, kad nešiojant kokybiškas Push up tampres galite gauti tokias kojas, apie kurias visada svajojote. Atsparus korio audinys su keraminiais pluoštais stimuliuoja odos kraujagysles ir padidina kraujotaką, todėl jis yra puikus kasdienis sąjungininkas kovojant su celiulitu.
  2. Tonizuoja ir sustiprina kojas. Teigiama, kad tamprės su push up efektu padės treniruočių metu pašalinti iki trijų kartų daugiau celiulito. Norint geriausių rezultatų, rinkitės moteriškas tampres, kurios turi specialią mikropluošto technologiją: ši medžiaga padeda dar efektyviau stangrinti šlaunis ir tonizuoti apatinę kūno dalį. Korinis audinys stimuliuoja, masažuoja ir padeda drenuoti judant, o tai padeda greičiau sumažinti celiulitą. Dėl to jūsų kojos ilganiui taps labiau tonizuotos, o sėdmenys tampa stangresni.
  3. Teikia kompresinį poveikį. Manoma, kad push up tamprės turi kompresinių savybių. Jos sugeria raumenų įtampą ir mažina kūno nuovargį treniruotės metu. Tai gerina kraujo cirkuliaciją, padidina kraujo tekėjimą į raumenis ir pagreitins raumenų atstatymo procesą. Taip pat sumažina raumenų skausmą treniruočių metu ir po jo. Dėl to galite sportuoti geriau, greičiau ir ilgiau, nesijaudindami dėl raumenų nuovargio. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai susirasti gerai prigludusias tampres ir investuoti į kokybišką produktą!
  4. Formuoja dailias kūno linijas. Be anticeliulitinio poveikio, push up efektą turinčios tamprės gali suteikti Jūsų kojoms ir sėdmenims išties dailią, proporcingą formą, kad jaustumėtės elegantiška ir pasitikinti savimi bet kurią savaitės dieną. Dėl liekninamojo poveikio, tamprės formuoja ir formuoja jūsų kūną, puikiai prilaiko sėdmenis, tačiau nesuteikia diskomforto, nespaudžia kojų. Komfortas visą dieną: tiek sporto salėje, tiek mieste!

Tampres labai patogu pirkti internetu – niekur nereikia eiti ir gaišti daugybę brangaus laiko…

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mission News Theme by Compete Themes.