Press "Enter" to skip to content

Stilingos vazos gėlėms padės sukurti skoningą interjerą

Stilingos vazos gėlėms gali būti išskirtinė ir originali interjero detalė namuose. Vazos gali būti ne tik funkcionalios, bet ir naudojamos kaip puošmena bei dekoracija. Kaip pasirinkti stilingas vazas ir su kuo jas derinti, kad namai atrodytų skoningai?

Kaip išsirinkti vazas?

Šiandien stilingos vazos gali būti netgi apgalvota dovana. Namuose šiai kokybiškai interjero detalei visuomet bus vietos. Todėl jeigu svarstote, ką padovanoti žmogui, kuris mėgsta kokybiškus daiktus, turi stiliaus pajauti, būtinai pagalvokite apie stilingą ar kelias. Tokią dovaną žmogus tikrai įvertins. Kaip pasirinkti vazą dovanai arba į savo namus?

    • Forma. Stilingų vazų formų yra labai įvairių. Vazos gėlėms gali būti aukštos ir siauros, gali būti standartinio cilindro formos. Taip pat labai populiarios tokios stilingos vazos gėlėms, kurios yra kampuotos, nestandartinių formų. Namų interjerui sukurti galima rinktis ir žemas vazas, kurių apačia labai plati. Tokios originalios ir išskirtinės vazos tikrai papuoš namų interjerą. Rinkitės tokias formos, kurios geriausiai derės prie baldų ir bendro namų vaizdo.

    • Kiekis. Norint, kad vazos atliktų dekoratyvinę funkciją, svarbu ir tinkamas vazų kiekis. Žinoma, jog namuose pakanka ir vienos stilingos vazos, tačiau jeigu norite sukurti kažką originalaus ir išskirtinio, pabandykite derinti bent kelias vazas ir taip sukurti atskiras dekoro elementus. Pavyzdžiui, svetainėje ant grindų pastatytos kelios skirtingų formų ir dydžių vazos bus dailus ir originalus interjero akcentas.

    • Dydis. Kaip ir su vazų kiekių, taip ir su dydžiais galite eksperimentuoti, nes čia griežtų taisyklių nėra. Pavyzdžiui, svetainėje ar koridoriuje puikiai tiks viena didelė vaza gėlėms. Ji gali būti statoma ant stalo arba į medinį laikiklį, kad vazonas nesubraižytų grindų. Jeigu norite kurti kelių vazų kompoziciją, verta pagalvoti apie mažesnes ar bent jau kelių skirtingų dydžių vazas.

Prie ko derinti vazas?

Norint sukurti išskirtinį interjerą namuose, stilingos vazos gėlėms nepakanka. Labai svarbu, kad ji derėtų su kitomis interjero detalėmis namuose bei bendru namų stiliumi. Geriausiai, jeigu skirtingų erdvių elementai dera tarpusavyje. Pavyzdžiui, vazos stilius, spalva ir forma turėtų derėti su paveikslų rėmais namuose, gali derėti su žurnaliniu staliuku. Jeigu tai vaza, kuri bus koridoriaus akcentu, derinkite ją prie kabyklos,e veidrodžio ar konsolinio staliuko. Visos interjero detalės namuose turėtų būti to paties stiliaus. Taip sukursite jaukumo ir išbaigtumo jausmą net ir skirtingose erdvėse.

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mission News Theme by Compete Themes.