Press "Enter" to skip to content

Stogo montavimo darbai. Svarbiausi etapai

Tinkamai atliktas stogo montavimas leidžia būti ramiu, kad bent jau artimiausius 10 metų apskritai nereiks skirti dėmesio stogui. O po jų dažniausiai reikalingos minimalios korekcijos, kurios garantuoja, kad stogas ir toliau Jums tarnaus funkcionaliai, nereikalaus nei dėmesio, nei papildomų investicijų.

Stogo montavimas nėra sudėtingas. Žinant kas ir kaip – galite darbus atlikti pats. Tik reikia geros kokybės priemonių, žinoma, būtini patikimo stogo pakalimai bei tiksliai atliekami darbai. Esminius etapus ir aptarsime.

  1. Pirmiausia reikia tinkamai pritvirtinti rąstus. Žinoma, kad jie turi būti geros kokybės, tinkamai išdžiūvę. Tik tokiu atveju stogo konstrukcija bus ilgaamžė. Vėliau bus galima keisti dangą, tačiau konstrukciją išlaikyti tą pačią.
  2. Svarbus sekantis etapas apima tinkamą gegnių montavimą.
  3. Tuomet yra montuojamas pats primas skardos statinys. Svarbu, kad jis būtų primontuotas tinkamu kampu. Tik tokiu atveju vėliau tolimesnė stogo danga bus dengiama tinkamai.
  4. Sekančio etapo metu yra dengiama difuzinė plėvelė. Svarbu, kad būtų naudojama pačios geriausios kokybės medžiaga. Taip pat jos nereikia taupyti. Kai kurie per mažai užleidžia ir dėl to susidaro tarpai, kurie gali būti grėsmė tikrai gerai izoliacijai.
  5. Visa plėvelė  yra tinkamai spaudžiama grebėstais. Juos renkantis taip pat siūlome kuo daugiau dėmesio skirti kokybei. Geriausia – tariantis su specialistais, kurie šiuo metu nemokamas konsultacijas siūlo ir internetu.
  6. Lygiai taip pat reikia skirti dėmesio lietaus nuvedimo sistemoms. Daugelis galvoja, kad jos montuojamos tik tada, kai stogo danga jau yra pilnai išskleista. Tikrai ne. Štai po grebėstų geriausia ir yra montuoti sistemą, kadangi tuomet bus paprasčiau pasiekti net ir gana sudėtingas vietas.
  7. Toliau montuojamas karnizas.
  8. Sekančio etapo metu reikia žiūrėti – kaip bus montuojama stogo danga. Tai kinta priklausomai nuo to – kokia danga bus naudojama. Žiūrėkite, kad pakalimai bei kiti stogo priedai taip pat būtų geros kokybės ir svarbiausia, kad vieni su kitais tinkamai derėtų. Tik tokiu atveju bendra konstrukcija bus ilgaamžė ir patikima.

Svarbiausia yra nuspręsti, ar stogo montavimas tikrai nebus per sunkus darbas Jums. Žinoma, kartais tai pamatoma tik jau įpusėjus darbą. Tačiau net ir tuomet apsimoka vis dar samdyti specialistus, kadangi jie gali padėti darbus atlikti profesionaliau. Visada.

Laiko patikrinti ir patikimi stogo pakalimai Ruukki soffit

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mission News Theme by Compete Themes.