Press "Enter" to skip to content

Telefonų remontas ar geriau iškart ieškoti naujo?

black android smartphones on brown wooden surface
Photo by Stanley Ng on Pexels.com

Tai gana dažna dilema ir klausimas, su kuriuo susiduria ne vienas, ypač kai kažkas nutinka jų telefonui. Kadangi tuomet susimąstoma ar tikrai būtų verta jį taisyti. Aišku, labai daug priklauso ir nuo konkrečios situacijos. Todėl tiek vienas, tiek ir kitas variantas bus teisingas pasirinkimas. Jeigu tai pakankamai naujas ir nepigus daiktas, tuomet natūralu, jog nesinorės su juo taip greitai ir paprastai atsisveikinti. Lygiai taip pat ir tais atvejais, kai gedimas nėra labai rimtas ir jį galima greitai bei nebrangiai pašalinti. Tačiau iš esmės pažeistas arba sugedęs senesnis telefonas jau gali būti ir netaisomas. Kadangi tai paprasčiausiai kainuotų pernelyg daug.

Svarbu neprarasti informacijos

Ir nors telefonų remontas kai kuriais atvejais gali būti jau neatliekamas, jeigu įrenginys yra pernelyg pažeistas, tačiau tai nereiškia, kad iškart reikia jo atsikratyti. Kadangi daugelis telefone kaupia ir svarbią informaciją. Tai gali būti tiek nuotraukos, tiek kiti dokumentai. Žinoma, kartais galima turėti ir jų kopijas, tokiu atveju nerimauti nereikėtų. Tačiau, jeigu jų neturite, vertėtų pasirūpinti, jog neprarastumėte tai, kas galbūt labai svarbu. Kadangi net ir iš neveikiančio telefono kai kuriais atvejais galima perkelti ir išsaugoti jame esančius duomenis. O šiuo ir kitais su mobiliaisiais įrenginiais susijusiais klausimais geriausiai gali pakonsultuoti Smartparts specialistai. Jie turi bene didžiausią patirtį šioje srityje.

Nuo ko priklauso taisymo kaina?

Daugeliu atvejų ji yra nustatoma individualiai įvertinus situaciją. Kadangi kiekvienas telefonas yra skirtingas, lygiai taip pat yra skirtingi ir jų gedimai. Tačiau bendrai galima sakyti, jog telefonų remontas kainuos tiek, kiek atsieis naujų dalių pirkimas ir kiek laiko užtruks pats darbas. Todėl geriausiai ir tiksliausiai galutinę sumą gali įvardinti šioje srityje dirbantys specialistai. Žinoma, visų jų įkainiai taip pat gali kažkiek skirtis. Tačiau nereikėtų nerimauti dėl didelių išlaidų. Kadangi dažniausiai taisymas nekainuos daugiau nei keliasdešimt Eurų. Kitu atveju to daryti paprasčiausiai neapsimokėtų, nebent pats telefonas gana brangus.

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mission News Theme by Compete Themes.