Press "Enter" to skip to content

Vyriškos rankinės: kaip ir prie ko derinti?

Pastaruoju metu itin populiarios vyriškos rankinės tampa neatsiejama vyriško stiliaus dalimi. Jos pasirenkamos tiek kasdienai, tiek prie kostiumo, tiek laisvalaikiu. Todėl jeigu mėgstate rankines ir norite su jomis atrodyti stilingai, verta žinoti, kaip pasirinkti tinkamą rankinę ir ją derinti.

Kaip nešioti rankinę?

Vyriškų rankinių pasirinkimas labai įvairus. Todėl tai pirmiausia priklauso nuo to, kaip ir kur nešiosite rankinę. Labai dažna vyrų stiliaus klaida yra tai, kad jie nešioja vyriškas rankines ne pagal paskirtį. Pavyzdžiui, jeigu ieškote rankines darbui, reikėtų rinkti vyriškus dokumentų segtuvus arba nedideles vyriškas rankines, kurios nešiojamos rankoje. Tai yra puikus pasirinkimas prie kostiumo ar oficialios aprangos. Darbui tikrai netiks mažos vyriškos rankinės per petį, nes jos yra labiau skirtos laisvalaikiui ir ne visuomet gerai atrodo prie oficialios aprangos. Jeigu norite rinktis kiek mažiau oficialią rankinę, tuomet geriau rinktis vyrišką kuprinę, kurią lengva priderinti prie įvairių aprangos stilių ir nesuklysti.

Kokią medžiaga rinktis?

Nors medžiagų pasirinkimas yra gana platus, visgi vyriškoje madoje vyrauja oda. Tai yra puiki žinia ieškantiems naujos vyriškos rankinės, nes odiniai elementai ir aksesuarai šiemet yra labai madingi. Oda leidžia pasiūlyti kokybiškus ir ilgaamžius gaminius. Rankinės iš odos ne tik atrodo labai stilingai, bet ir yra tikrai kokybiškos. Jos tarnaus ne vienerius metus. O iš natūralios odos pagaminta rankinė su metais keis spalvą ir vis tiek atrodys nepriekaištingai. Populiariausios spalvos šiemet: rudos, juodos, smėlio spalvos, burgundiško vyno ir raudonos spalvos rankinės vyrams.

Kaip derinti rankinę?

Labai svarbu, kad rankinė būtų ne tik stilinga, bet ir tinkamai priderinta. Tik tuomet atrodysite nepriekaištingai. Įprastai derinti rankines reikėtų su kitais galanterijos aksesuarais. Pavyzdžiui, diržu. Jeigu Jūsų vyriškos rankinės spalva yra ruda, protinga rinktis tokios pačios spalvos diržą. Taip pat rankinės gali būti derinamos prie avalynės. O dar geriau, jeigu visi šie trys elementai derėtų tarpusavyje. Tai taisyklė, kurios laikantis niekuomet nesuklysite ir Jūsų pasirinkta vyriška rankinė visuomet atrodys stilingai. Todėl vis dažniau vyrai, ieškodami rankinės, iš karto perka prie jos derantį diržą bei avalynę. Tai ypač svarbu tiems, kurie dėvi oficialius drabužius ir nori tinkamai atrodyti bet kuria proga.

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mission News Theme by Compete Themes.