Press "Enter" to skip to content

Žymiausių pasaulio menininkų reprodukciniai paveikslai

brown wooden framed painting on a wall
Photo by Daria Shevtsova on Pexels.com

Jeigu galvojate, kad kokybiški reprodukciniai žymių menininkų paveikslai yra labai brangūs – klystate. Už priimtiną kainą juos galite įsigyti interneto svetainėje luxart.club. Prieš įsigyjant meninių darbų susipažinkite su garsiais dailininkai, galbūt kažkuri asmenybė ir jo idėjos, išreikštos paveiksluose jums pasirodys ypač artimos. Juk namuose esantį meno kūrinį matysite kiekvieną dieną, todėl jis turėtų žadinti geras emocijas. Kartais žmonės galvoja, jog svarbu turėti žinomo menininko darbą, tačiau jeigu įsigyti paveikslai nieko nekalbės, o gal netgi sukels prieštaringus jausmus, tai bus tik pinigų išmetimas į balą.

Taigi susipažinkite su keliais pasaulyje garsiais dailininkai.

Vincentas Van Gogas

Šis menininkas gimė 1853 metais Nyderlanduose. Tai olandų tapytojas grafikas ir postimpresionistas. Ankstyvoje jo kūryboje vyravo vargingų žmonių vaizdai, natiurmortai, peizažai. Vincento tapybos braižas ryškus ir spalvingas, kuriame stengiamasi perteikti daiktų ir reiškinių esmę. Dažnai matomos spalvos raudona, violetinė ir geltona išreiškia dailininko vidinį nerimą. Jis sukūrė 800 drobių ir 1100 piešinių, garsiausi paveikslai „Raudonieji Arlio vynuogynai“, „Saulėgrąžos“, „Žvaigždėta naktis virš Ronos“.

Hatsushika Hokusai

Tai žymus japonų menininkas, 19 amžiuje kūręs ukiyo-e stiliumi. Nors dalininkas nuo 6 metų pradėjo piešti, vaizduodamas daiktų eskizus, tačiau jis apie save sako, jos būdamas 50 metų sukūrė daugybę paveikslų, tačiau nė vieno vertingo ir tik būdamas 73 pagaliau suprato kaip atrodo tikroji gamta, medžiai, paukščiai, gyvūnai ir augalai. Būdamas 80 jis tikėjosi galiausiai padaryti progresą, 90 – iš tiesų įvaldyti meno paslaptis, 100 metų sulaukęs planavo kurti šedevrus, o 110 – kiekviena linija ir taškas turėjo būti įkvėpti gyvenimo.

Vis tik H. Hokusai mirė sulaukęs 89 metų. Jis visą gyvenimą kėlėsi prieš aušrą ir piešė iki sutemų, dėl tokio darbų intensyvumo paliko daugybę meno kūrinių, skaičiuojama apie 30 000 paveikslų. Daugiausiai žinomi serijiniai paveikslai „36 Fudži Kalno vaizdai“, iš jų pats žymiausias „Didžioji Kanagawos banga“.

Besidomintiems japonų kultūra tikrai patiks šio autoriaus reprodukciniai darbai, kuriuos už priimtiną kainą galima užsakyti luxart.club interneto svetainėje.

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mission News Theme by Compete Themes.