Pakeisti odos elastingumą šiais laikais nėra sudėtinga. Jos atjauninimo procedūrų yra gana nemažai, bet grožio specialistai ragina atidžiau pasidomėti kas yra PRP terapija. Ji aktuali turėtų būti ne tik moterims, kurios nori nuolatos atrodyti jaunomis, bet yra vyrams, kuriems akivaizdžiai matomas plikimas. Tai viena tų procedūrų, kuri nesukelia jokių šalutinių poveikių, o matomas rezultatas – akivaizdus.
Kaip atliekama PRP terapija?
Plazmoliftingo procedūra, kuri trunka neilgiau kaip valandą. Jos metu pacientas turi duoti nedidelį kiekį kraujo. Jis imamas iš venos. Tada naudojama speciali įranga, kuri išgrynina kraują šitaip ją praturtinant trombocitais. Būtent pastarieji skatina atsinaujinti audinius. Dėl to ši procedūra neturi jokių šalutinių poveikių. Taip yra dėl to, kad tai natūralus gydymas naudojant paties paciento kraują.
Šios procedūros metu gaunama kraujo plazma yra suleidžiama ten, kur norisi atjauninti odą. Žinoma, kad pacientai dažniausiai renkasi veido sritį. Bet, kai norima gydyti plikimą, ši procedūra taip pat yra pasitelkiama.
Plikimui gydyti PRP terapiją pasirenkama dėl to, kad suleidžiama kraujo plazma skatina ne tik odso jaunėjimą. Plaukuotose vietose skatinamas jų augimas.
Kaip bebūtų, verta žinoti, kad šios terapijos metu naudojamos adatos, tad labai svarbu, jog injekcijas atliktų patyrę specialistai. Dėl šios procedūros privalu kreiptis tik į tokias klinikas, kurios akivaizdžiai dirba legaliai. Patartina vengti neaiškių grožio salonų, ypač tokių, kurie vengia apie save pateikti informaciją.
Po terapijos gali atsirasti nemalonus jausmas
Būtina žinoti, kad po PRP terapijos odos srityje atsiranda paraudimas. Neišsigąskite, nes tai yra visiškai normalu. Juk naudojama adata ir jūsų oda yra badoma. Bet, tai truks neilgai. Pacientai dar prieš procedūrą įspėjami apie galimus nemalonius pojūčius po procedūrų. Tačiau, galite rinktis papildomus produktus tų nemalonumų šalinimui. Mat, kai kurios klinikos išduoda pacientams specialius skausmą malšinančius gelius. Tiesa, jie taip pat naudojami dar prieš atliekant procedūrą tam, kad pacientas jos metu visiškai nejaustų jokio skausmo.
Ne ką mažiau svarbu ir tai, kad ši procedūra galima tik tokiais atvejais, jeigu atitinkamos tam tikros sąlygos. Konsultacijos metu specialistas duos jums užpildyti anketą ar žodžiu išklausinės apie jūsų ligas. Mat, tokia procedūra negalima žmonėms, kurie serga onkologinėmis ligomis.
Kalbant apie kategoriją pacientų, kuriems tokios procedūros neatliekamos, tiesiog reikėtų suprasti, kad taip yra dėl jų pačių saugumo. Taip pat dėl PRP terapijos neturėtų kreiptis nėščiosios ar sergantys kažkokiomis infekcinėmis ligomis. Kadangi šis gydymas pasireiškia odos prisotinimu trombocitais, vadinasi jis negalimas sergantiems kraujo krešėjimo ligomis. Vartojantys aspiriną ar kitus medikamentus, kurie skystina kraują, būtinai tai turi pranešti specialistui.
Norintiems pasinaudoti tokiomis jauninančiomis procedūromis reikėtų suvokti ir tai, kad jos kainuoja.
Be First to Comment