Press "Enter" to skip to content

„Citroën ë-Jumpy“ pelnė prestižinį „Millésime Trophy“ apdovanojimą

Prie 2020 m. gruodį iškovoto „International Van of the Year 2021“ titulo ir 2021 m. sausį gauto „Argus Trophy“ apdovanojimo „Van of the Year 2021“ nominacijoje „Citroën ë-Jumpy“ neseniai pridėjo ir „Kilometers Enterprise“ skiriamą prestižinį „Millésime Trophy“ įvertinimą kompaktiškų lengvųjų komercinių modelių klasėje. Naujausias apdovanojimas tik patvirtina „ë-Jumpy“ sėkmę. Nuo 2021-ųjų sausio iki birželio mėnesio šis modelis Prancūzijoje buvo perkamiausias elektrinis lengvasis komercinis automobilis, o užimamos rinkos dalis siekė net 43,6 proc.

Naujausias įvertinimas patvirtina faktą, kad „ë-Jumpy“ puikiai atitinka segmento standartus, o „Citroën“ paslaugų kokybė užtikrina lengvą automobilio eksploataciją įvairių sričių profesionalams. Apdovanojimą skyrė itin artimai su įprastais lengvųjų komercinių automobilių naudojimo iššūkiais susipažinę profesionalūs žurnalistai. Kompaktiškų lengvųjų komercinių automobilių kategorijoje „ë-Jumpy“ įveikė šešis konkurentus.

Sėkmingas naujų iššūkių sprendimas

„ë-Jumpy“ yra atsakas į naujus mobilumo iššūkius, su kuriais dabar susiduria įvairių sričių profesionalai. Universalumu išsiskiriantis modelis yra paprastas ir konkretus atsakymas norintiems lengvai patekti į ribojamo eismo zonas miestuose. Automobilis taip pat leidžia verslininkams sumažinti bendrą transporto parko CO₂ emisiją ir prisitaikyti prie kintančių klientų poreikių, pavyzdžiui, prekių pristatymo iki pat durų. „Citroën ë-Jumpy“ būdingos kitų gamos modelių pritaikymo galimybės, o elektros pavara suteikia neribotą mobilumą  – galima nėmaž nesijaudinti dėl kelionės tikslo.

Priklausomai nuo verslininkų poreikius ir turimo biudžeto, „ë-Jumpy“ gali būti įmontuotos dviejų tipų baterijos. Su 50 kWh talpos baterija viena įkrova nuvažiuojamas atstumas siekia 230 (pagal WLTP), o su 75 kWh – 330 km (pagal WLTP).

100 kW galios elektros motoras leidžia „ë-Jumpy“ lengvai pasiekti maksimalų 130 km/val. Akimirksniu gaunamas maksimalus sukimo momentas užtikrina įspūdingą dinamiką be pavarų perjungimo, triukšmo ir vibracijų.

Elektros pavara – ne vienintelis privalumas

„ë-Jumpy“ paprasta įkrauti namuose (naudojant „Mode 2“ laidą ir standartinį 8 amperų arba didesnio laidumo 16 amperų „Green‘Up“ lizdą), privačioje įkrovimo stotelėje (naudojant „Mode 3“ laidą ir 32 amperų „Wall Box“ sieninę stotelę) arba itin spartaus įkrovimo viešoje įkrovimo stotelėje. Pastaruoju atveju baterija bus įkrauta iki 80 proc. talpos vos per 30 minučių. Naudojama elektros energija suteikia galimybę tiksliau valdyti eksploatacijos išlaidas.

„ë-Jumpy“ pasižymi tais pačiais privalumais, kurie yra būdingi versijai su vidaus degimo varikliu, įskaitant gausų kėbulų pasirinkimą, 1,9 metro aukštį, leidžiantį patekti į visas stovėjimo aikšteles, naudingąją 6,6 kubinių metrų krovinių skyriaus erdvę ir 1 275 kilogramų krovumą. Šiame modelyje taip pat montuojamos neeilinį universalumą suteikiančios „Moduwork“ sėdynės  – nuo šiol kabiną galima perdaryti į mobilų biurą.

Apdovanojimu įvertintas ir „Citroën“ atstovybių profesionalumas aptarnaujant verslo klientus. Gamintojas suteikia visokeriopą paramą naujų mobilumo sprendimų ieškantiems verslininkams. Besirenkantiems naujus automobilius, svarstantiems apie finansavimo būdus, optimizuojantiems parko valdymą ir karpantiems eksploatacijos išlaidas visuomet pateikiami geriausi pasiūlymai.

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mission News Theme by Compete Themes.