Press "Enter" to skip to content

Durex istorija ir prezervatyvų privalumai

Durex yra vienas populiariausių prezervatyvų prekės ženklų pasaulyje, jau seniai gaminantis aukštos kokybės produktus, kurie užtikrina ir apsaugą, ir malonumą. Prekės ženklas priklauso britų tarptautinei kompanijai „Reckitt Benckiser“, turinčiai turtingą daugiau kaip 200 metų siekiančią istoriją vartojimo prekių gamybos sektoriuje.

Trumpa santrauka

  • Durex yra populiarus prezervatyvų prekės ženklas, žinomas dėl to, kad gamina aukštos kokybės ir patikimus gaminius, suteikiančius ir apsaugą, ir malonumą.
  • Šis prekės ženklas turi ilgametę istoriją, kuri prasidėjo 1915 m., kai buvo įkurta Londono gumos kompanija, ir nuo to laiko išsiplėtė, siūlydamas įvairius seksualinės sveikatos produktus, įskaitant lubrikantus, vibratorius ir sekso žaislus.
  • Durex prezervatyvai turi keletą pranašumų prieš kitus prekių ženklus, įskaitant griežtus bandymus, platų dydžių ir stilių asortimentą bei galimybę įsigyti aukštos kokybės lubrikantų.
  • Pirkdami Durex prezervatyvus internetu, galite naudotis tokiais privalumais kaip patogumas, platesnis gaminių pasirinkimas, galimybė sutaupyti, susipažinti su klientų atsiliepimais ir diskretiškas pristatymas.
  • Svarbu pirkti Durex gaminius iš patikimų mažmenininkų, prekiaujančių internetu, kad užtikrintumėte, jog gausite originalius gaminius ir jūsų asmeninė informacija bus saugi.

Durex gamintojų istorija

Durex istorija prasidėjo 1915 m., kai buvo įkurta Londono kaučiuko kompanija. Ši bendrovė gamino įvairius gaminius iš gumos, įskaitant prezervatyvus, ir tapo viena iš pirmaujančių prezervatyvų gamintojų pasaulyje. Praėjusio amžiaus trečiajame dešimtmetyje bendrovė pradėjo gaminti prezervatyvus su prekės ženklu Durex, kuris kilo iš frazės „Durability, Reliability and Excellence“ („Ilgaamžiškumas, patikimumas ir meistriškumas“). Prekės ženklas Durex greitai pelnė reputaciją kaip gaminantis aukštos kokybės prezervatyvus, kurie buvo patikimi ir patvarūs.

Šeštajame dešimtmetyje „London Rubber Company“ su Durex prekės ženklu pristatė daugybę naujų gaminių, įskaitant pirmąjį anatominės formos prezervatyvą. Dėl šios naujovės prezervatyvai tapo patogesni dėvėti ir veiksmingiau apsaugojo nuo nėštumo ir lytiniu keliu plintančių infekcijų.

1999 m. „London Rubber Company“ įsigijo Didžiosios Britanijos bendrovė „SSL International“, kuri specializavosi sveikatos priežiūros produktų srityje. SSL International išplėtė „Durex“ prekės ženklą, įtraukdama platesnį seksualinės sveikatos produktų asortimentą, įskaitant lubrikantus, vibratorius ir sekso žaislus.

2010 m. „SSL International“ įsigijo „Reckitt Benckiser“ – Didžiosios Britanijos tarptautinė plataus vartojimo prekių bendrovė, kuriai taip pat priklauso tokie gerai žinomi prekių ženklai kaip Lysol, Dettol ir Nurofen. Šiandien Durex priklauso „Reckitt Benckiser“ sveikatos verslo padaliniui, kuris daugiausia dėmesio skiria sveikatos priežiūros produktams, tokiems kaip prezervatyvai, nėštumo testai ir kiti seksualinės sveikatos produktai.

Durex prezervatyvų privalumai

Durex prezervatyvai turi keletą privalumų, palyginti su kitais prezervatyvų prekių ženklais. Visų pirma, Durex prezervatyvai gaminami iš aukštos kokybės medžiagų ir yra griežtai testuojami, siekiant užtikrinti atitiktį aukštiems kokybės standartams. Tai reiškia, kad Durex prezervatyvai yra patikimi ir veiksmingai apsaugo nuo nėštumo ir lytiniu keliu plintančių infekcijų.

Kitas Durex prezervatyvų privalumas yra tas, kad jie yra įvairių dydžių, formų ir stilių, kad atitiktų įvairius pageidavimus. Pavyzdžiui, Durex siūlo prezervatyvus, kurie yra plonesni, kad padidintų jautrumą, briaunuoti ir tekstūruoti, kad papildomai stimuliuotų, o taip pat aromatizuoti, kad būtų smagiau ir įvairesni.

Durex taip pat siūlo lubrikantų, skirtų malonumui padidinti ir trinčiai sumažinti, asortimentą. Šie lubrikantai pagaminti iš aukštos kokybės ingredientų ir yra saugūs naudoti su prezervatyvais, priešingai nei kai kurie kiti lubrikantai, dėl kurių prezervatyvas gali suirti.

Galiausiai Durex yra prekės ženklas, kuriuo žmonės pasitiki. Daugiau nei 100 metų patirtį prezervatyvų gamyboje sukaupęs Durex turi tokią reputaciją, kalbant apie kokybę ir patikimumą, kuriai gali prilygti tik keli kiti prekių ženklai.

Durex prezervatyvų pirkimo internetu privalumai

  • Internetinėse parduotuvėse siūlomas Durex gaminių asortimentą dažnai yra platesnis nei įprastose parduotuvėse. Tai reiškia, kad galite rasti būtent tokio dydžio, formos ir stiliaus prezervatyvų, kokių pageidaujate, ir nesitenkinti tuo, kas siūloma vietinėje parduotuvėje.
  • Tai patogu ir diskretiška. Prezervatyvus galite užsisakyti patogiai įsitaisę savo namuose ir jie bus pristatyti tiesiai į namus. Tai ypač naudinga žmonėms, gyvenantiems kaimo vietovėse arba turintiems ribotas galimybes pasiekti fizinę parduotuvę, kurioje prekiaujama prezervatyvais.
  • Internetinės parduotuvės taip pat dažnai siūlo nuolaidas ir akcijas Durex gaminiams. Tai gali padėti sutaupyti pinigų pirkiniui ir didina kokybiškų prezervatyvų prieinamumą.
  • Norėdami įsigyti Durex prezervatyvus internetu, prieš pirkdami galite perskaityti kitų pirkėjų atsiliepimus. Remdamiesi kitų šiuos produktus naudojančių žmonių patirtimi, galėsite priimti pagrįstą sprendimą, kuris produktas jums tinka.
  • Daugelis internetinių mažmenininkų teikia išsamią informaciją apie savo siūlomą produkciją, todėl galite gauti atsakymus į bet kokius klausimus apie skirtingų rūšių prezervatyvus ar užsakymo procesą.

Perkant Durex prezervatyvus internetu, užtikrinamas patogumas, privatumas, platesnis gaminių pasirinkimas, galimybė sutaupyti lėšų ir gauti klientų atsiliepimus bei pagalbą. Tačiau svarbu įsitikinti, kad perkate iš patikimos specializuotos e. parduotuvės, kad užtikrintumėte, jog gaunate tikrus Durex gaminius ir jūsų asmeninė informacija yra saugi.

Sekso prekės, prezervatyvų parduotuvė Vilniuje – Prezervatyvai.net

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mission News Theme by Compete Themes.