Press "Enter" to skip to content

Inverteriai saulės elektrinei: ką būtina žinoti perkant?

inverteriai

Inverteriai, dar vadinami įtampos keitikliais, yra būtini kiekvienam būstui, naudojančiam saulės gaminamą elektros energiją. Taip yra dėl to, kad saulės moduliai teikia nuolatinę srovę, kuri netinkama buitiniam naudojimui. Inverterio pagalba ji pakeičiama į kintamą srovę, kuri saugiai naudojama namuose.

Ką žinoti perkant inverterį?

Jeigu tai darote pirmą kartą, pateikiame kelis punktus, kurie padės pasirinkti Jums tinkamiausią įrenginį.

1. Patikrinkite įtampos keitiklio saugos sertifikatą

Kaip ir bet kurio kito prietaiso atveju, saulės inverteriai taip pat turi būti patikrinti dėl jų saugos lygio. Labai svarbu, kad prieš įsigydami ir vėliau pradėdami naudoti, įsitikintumėte, jog Jus dominantis įtampos keitiklis yra saugus bet kurioje nepriklausomoje bandymų laboratorijoje.

2. Susipažinimas su reikiama terminija

Prieš įsigydami inverterį arba įtampos keitiklį, turite gerai susipažinti su visa susijusia terminija, kad žinotumėte, kokie parametrai būtini Jūsų inverteriui ir kitiems saulės elektrinės komponentams.

Tai tokie terminai, kaip vatai, vatvalandės, amperai, ampervalandės ir inverterio veikimo efektyvumas. Tik žinodami šiuos terminus ir specifinius parametrus, galėsite įsigyti kokybišką ir Jums tinkantį produktą.

3. Atkreipkite dėmesį į inverterio bateriją

Kiekvienas būsto savininkas tikisi, kad inverteriai tarnaus kuo ilgiau. Ekspertai teigia, kad jo tarnavimo laikas labiausiai priklauso nuo baterijos arba akumuliatoriaus. Todėl labai svarbu labai išmintingai pasirinkti akumuliatorių savo saulės elektrinės inverteriui.

Akumuliatoriaus talpa apibrėžiama kaip didžiausias valandų skaičius, per kurį baterija gali maitinti visus įrenginius; kitaip tariant, baterijos talpą galima apskaičiuoti imant energijos poreikio sandaugą vatais ir atsarginių valandų sandaugą valandomis ir padalijus ją iš įtampos voltais.

4. Žinokite, kokios galios inverteris reikalingas

Inverteriai paprastai būna skirtingų galių. Šis rodiklis yra apibrėžiamas kaip inverterio per trumpą laiką apdorojamos perkrovos vatų skaičius. Todėl žinokite savo poreikius ir pirkdami nesuklyskite.

5. Perkant nepriimkite skubotų sprendimų

Inverteriai yra labai svarbūs, ilgaamžiai įrenginiai, kuriuos perkant svarbu nesuklysti. Todėl neskubėkite. Radę Jus dominantį produktą, nepatingėkite ir palyginkite skirtingų pardavėjų pasiūlymus, peržiūrėkite vartotojų atsiliepimus ir pasikonsultuokite su ekspertais.

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mission News Theme by Compete Themes.