Press "Enter" to skip to content

Kada reikalingi dantų protezai

Dantų protezai yra viena iš labiausiai paplitusių odontologijos procedūrų, leidžiančių atkurti funkcionalumą ir estetiką pacientams, praradusiems vieną ar daugiau dantų. Šis straipsnis padės jums suprasti, kada reikia apsvarstyti dantų protezavimo galimybę.

Dantų praradimas

Dantų praradimas yra viena pagrindinių priežasčių, kodėl pacientai kreipiasi dėl dantų protezų. Tai gali atsitikti dėl įvairių priežasčių, tokių kaip periodontinė liga, dantų kariesas, traumos ar senatvė. Net praradus vieną dantį, galima patirti reikšmingų funkcinių ir estetinių problemų.

Dantų funkcijos praradimas

Net ir tada, kai dantys išlieka, jie gali tapti funkciškai nenaudingi. Dėl įvairių priežasčių, tokių kaip dantų susidėvėjimas ar žaizdos, gali būti pažeisti dantų nervai, dėl ko sumažėja gebėjimas kramtyti maistą ar kalbėti. Šiuo atveju dantų protezai gali atkurti prarastą funkcionalumą.

Estetinės problemos

Be funkcinių problemų, prarasti dantys gali sukelti ir estetinių problemų. Net praradus vieną dantį, gali kilti problemų su šypsenos estetika, o tai gali turėti įtakos savęs vertinimui ir pasitikėjimui. Dantų protezai gali padėti atkurti prarastą estetiką ir grąžinti jūsų pasitikėjimą. Plačiau skaitykite Klaipėdos odontologijos centro interneto svetainėje.

Protezų rūšys

Yra įvairių rūšių dantų protezų, tarp kurių galima rinktis, atsižvelgiant į individualius poreikius ir norus. Tai gali būti nešiojami protezai, implantuojami protezai, tilto tipo protezai ir kt. Odontologas padės jums rasti tinkamiausią variantą.

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mission News Theme by Compete Themes.