Press "Enter" to skip to content

Kelios elektromobilių populiarumo priežastys

Kadangi elektromobilių skaičius keliuose nuolatos ir labai sparčiai auga, tampa ypatingai svarbu sužinoti bent keletą iš daugybės elektromobilių privalumų.

Draugiškesni aplinkai

Didelis elektromobilių privalumas yra tas, kad jie yra palankesni aplinkai. Elektromobiliai ne tik sumažina CO2 išmetimą ir smogo kiekį, bet taip pat padeda išvengti didelių energijos sąnaudų ir didesnės taršos, kuri atsiranda išgaunant ir perdirbant benziną.

Ilgesnis nuvažiuojamas atstumas

Šiais laikais elektromobilių baterijos turi daug daugiau energijos nei ankstesnės jų versijos. Jei prieš dešimtmetį kai kurios elektrinės transporto priemonės galėjo nuvažiuoti tik apie 100 km, tai šiandien dauguma jų vienu įkrovimu gali nuvažiuoti daugiau nei 300 km.

Rinkitės iš daugiau galimybių nei bet kada anksčiau

Kai galvojate apie hibridinius ar elektrinius automobilius, galbūt įsivaizduojate tik Prius arba Tesla, tačiau iš tikrųjų galite rinktis iš daug didesnio pasirinkimo. Elektromobiliai gali kainuoti nuo maždaug 30 000 iki daugiau nei 100 000 eurų – tai reiškia, kad kiekvienas gali rasti sau tinkamą modelį.

Didelė degalų ekonomija

Dažnas degalų pylimas gali būti tikras biudžeto žlugdymas. Nors kiekvienas automobilis yra skirtingas, elektromobilių savininkai gali išleisti apie 60 % mažiau, kad galėtų važiuoti savo automobiliu.

Sutaupoma techninei priežiūrai

Tyrimai rodo, kad elektra varomus automobilius turintys vairuotojai remontui ir techninei priežiūrai išleidžia maždaug perpus mažiau nei benzinu, dyzelinu ar dujomis varomų automobilių savininkai.

Galima įkrauti savo namuose

Kai kalbama apie elektromobilius, negalima pamiršti ir dar vieno labai svarbaus privalumo, kuris yra galimybė elektromobilį įkrauti savo namuose. Tam tereikia elektromobiliu ikrovimo stoteles ir įkrovimo laidų. Tokiu atveju galite palikti savo elektromobilį krautis per naktį, o ryte jau turėti pilnai įkrautą automobilį, kuriuo galėsite leistis į kelią.

Važiuokite elektra

Kadaise vairuoti hibridinį ar visiškai elektrinį automobilį galėjo atrodyti sunkiai pasiekiamu dalyku – tai atrodė pernelyg brangu ir sudėtinga. Tačiau dabar, kai vis daugiau automobilių bendrovių plečia savo planus ir įsipareigoja mažinti benzininių automobilių skaičių keliuose, vairuoti elektra varomą automobilį yra kaip niekada įmanoma. Turėdami galimybę rinktis ši labai didelio asortimento, galite įsigyti jūsų poreikius geriausiai atitinkantį elektromobilį.

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mission News Theme by Compete Themes.