Press "Enter" to skip to content

Mobiliųjų telefonų priedai, kuriuos visuomet verta turėti savo automobilyje

Didžiulė technologinė pažanga jau ne vienerius metus daro ypatingai didelę įtaką daugelio iš mūsų kasdieniam gyvenimui. Dabar be išmaniojo telefono ne vienas vartotojas negalėtų įsivaizduoti nei vienos savo dienos. Tačiau lygiai taip pat nemaža dalis žmonių savo gyvenimo neįsivaizduotų ir be automobilio, todėl tiek viena, tiek ir kita yra labai glaudžiai susiję. Juk greičiausiai ir jūs važiuodami savo automobiliu visuomet su savimi turite ir išmanųjį telefoną.

Tačiau norint, kad kelionė automobiliu būtų saugesnė, patogesnė ir funkcionalesnė, o naudojimasis išmaniuoju telefonu nekeltų jokio pavojaus ir tik dar labiau praturtintų bei palengvintų kelionę, naudinga pasitelkti ir keletą telefono priedų. Taigi, pristatome jums keletą telefonams skirtų priedų, kuriuos visuomet verta turėti savo automobilyje.

Telefono laikiklis automobiliui

Jei važiuodami savo automobiliu dažnai naudojatės ir išmaniuoju telefonu, išmaniojo telefono laikiklis automobiliui yra tiesiog būtinas, nes tai užtikrina, kad jūsų telefonas visuomet bus gerai matomas ir išliks stabilioje padėtyje. Tuo tarpu žiūrėti žemyn į ant kelių esantį prietaisą, kad galėtumėte sekti nurodymus ar keisti muziką vairuodami, yra mažų mažiausiai pavojinga.

Laimei, šiandien galite rinktis iš įvairių telefono laikiklių. Jūs galite įsigyti tiek universalų automobilinį telefono laikiklį, tiek ir magnetinį telefono laikiklį, įsistatantį į groteles, telefono laikiklį su laidų fiksatoriumi ar netgi pasirinkti automobilinį telefono laikiklį su belaidžio krovimo funkcija! Todėl visiškai nesvarbu, kokie išskirtiniai bebūtų jūsų poreikiai, galite nesunkiai atrasti optimalų variantą.

Automobilinis pakrovėjas

Dauguma šiuolaikinių automobilių turi bent vieną USB jungtį, per kurią galite įkrauti savo mobilųjį įrenginį arba prijungti jį prie automobilio informacinės ir pramoginės sistemos. Tačiau ką daryti, jei jo neturite arba norite vienu metu įkrauti daugiau nei vieną mobilųjį įrenginį? Štai tuomet jums gali pagelbėti automobilinis pakrovejas.

Šie nebrangūs prietaisai jungiami prie automobilio maitinimo lizdo ir leidžia įkrauti bet kokį prietaisą. Šiuolaikinėje rinkoje rasite įvairių variantų – nuo itin plonų modelių iki šakotuvų, turinčių kelis prievadus. Tačiau įsitikinkite, kad pasirinksite tokį, kurio išvesties galios pakanka norimam įkrauti prietaisui. Turėdami tokį automobilinį pakrovėją būsite tikri, kad visada turėsite galimybę įkrauti savo (arba keleivio) mobilųjį įrenginį.

Atsarginiai įkrovimo laidai telefonams

Žinoma, jei neturite įkrovimo laido, negalėsite prijungti savo prietaiso! Automobilyje visada turėtumėte turėti bent vieną atsarginį telefono laidą. Tokiu būdu, jei pagrindinis nustos veikti, vis tiek galėsite įkrauti savo mobilųjį prietaisą.

Jei turite šiek tiek daugiau vietos, taip pat vertėtų turėti ir įvairių tipų įkrovimo laidų. Pavyzdžiui, jei naudojate „iPhone“, turėkite micro USB laidą ir USB-C laidą. Ir net jei „iPhone“ išmaniojo telefono nenaudojate ir tokių įkrovimo laidų jums niekuomet neprireiks, vis dėlto jie gali išgelbėti jūsų šeimos narius ar draugus, kuriems kelionės metu staiga išsikraus telefono akumuliatorius.

Atsarginis nešiojamas įkroviklis

Yra dar vienas su įkrovimu susijęs daiktas, kurio laikymas automobilyje gali būti labai naudingas. Kaip tikriausiai jau esate girdėję (o galbūt ir naudoję), atsarginių nešiojamų akumuliatorių (angl. Power bank) pagalba galima lengvai įkrauti savo mobilųjį įrenginį, o visų svarbiausia, kad jis neužima daug vietos ir yra labai lengvas.

Nors jau minėtas automobilinis pakrovėjas puikiai tinka, kai automobilis veikia, jums nepasiseks, jei automobilio akumuliatorius išsikraus. Taigi, į savo „avarinį telefonų priedų automobiliui rinkinį“ įtraukę akumuliatorių, savo išmanųjį telefoną ar bet kurį kitą mobilųjį prietaisą galėsite įkrauti bet kokioje situacijoje. Be to, daugelyje šiuolaikinių nešiojamų akumuliatorių modelių yra ir papildomų priedų, pavyzdžiui, žibintuvėlių.

Saulės energijos įkroviklis

Kartu su nešiojamuoju įkrovikliu automobilyje naudinga laikyti ir saulės energija maitinamą įkroviklį. Veikiamas saulės energijos, jis pamažu įkraunamas. Jis nebus toks greitas kaip elektra maitinami įkrovikliai, tačiau gali jus išgelbėti, nes suteiks pakankamai energijos, kad išsikrovęs telefonas būtų greitai įkrautas tiek, jog jo akumuliatoriaus energijos pakaktų susisiekti su pagalbos tarnybomis ar artimaisiais.

„Bluetooth“ radijo siųstuvas

Jei turite naujesnį automobilį, šio prietaiso jums nereikia. Tačiau visi, kurių automobilyje nėra įmontuoto „Bluetooth“, būtinai turėtų įsigyti „Bluetooth“ radijo ryšio adapterį. Šie prietaisai jungiami į automobilio žiebtuvėlio / maitinimo lizdą ir „Bluetooth“ ryšiu jungiasi prie jūsų telefono. Nustatykite juos į nenaudojamą radijo stotį ir galėsite atkurti mediją iš telefono per automobilio garsiakalbius.

„Bluetooth“ sekiklis

„Bluetooth“ sekimo įrenginiai dažnai reklamuojami kaip puikiai tinkami laikyti kuprinėje, sporto krepšyje, fotoaparato dėkle ar raktų ryšulyje. Yra daugybė daiktų, kuriuos galima stebėti naudojant „Bluetooth“ sekimo įrenginį, įskaitant automobilį.

Nors sekimo įrenginį galima lengvai išjungti, jei vagis pagrobtų automobilį, arba netgi jį išmesti, tokį įrenginį taip pat lengva paslėpti, kad asmuo net nežinotų, jog jis ten yra. Padėkite jį kur nors, kur vis dar gali būti pasiekiamas „Bluetooth“ signalas, ir prireikus galėsite tiksliai nustatyti pamestos ar pavogtos transporto priemonės buvimo vietą.

Mobiliojo ryšio signalo stiprintuvas

Mobiliojo ryšio signalo stiprintuvai gali padėti sustiprinti mobiliojo ryšio signalą kaimo vietovėje ar bet kurioje kitoje nutolusioje vietoje, kurioje yra prastas ryšys. Šiuolaikinėje rinkoje yra specialiai automobiliui skirtų stiprintuvų, kurie turi anteną, galinčią priimti signalą bet kuria kryptimi iš automobilio viršaus ir perduoti jį į transporto priemonę, kad būtų galima naudotis stipresniu mobiliojo ryšio signalu. Tai taip pat GPS pagalba gali padėti nustatyti jūsų buvimo vietą ir užtikrinti, kad svarbus skambutis nebūtų nutrauktas, o žinutės būtų tinkamai priimtos.

Trikojis

Tai dar vienas telefono priedas, kurį verta turėti savo automobilyje. Jei mėgstate fotografuoti telefonu, niekada nežinote, kada tinkamas apšvietimas ar išskirtinė akimirka gali paskatinti jus nusifotografuoti. Šalia savęs turėdami trikojį, galėsite padaryti geriausią kadrą, kad ir koks skubus jis bebūtų.

Asmenukių lazda

Akivaizdu, kad šiandien bene kiekvienas yra apsėstas asmenukių darymo. Niekada nežinai, kada reikės nusifotografuoti su draugais kokioje nors ypatingoje vietoje, todėl verta turėti ir asmenukių lazdą.

Jei jos neturėsite, jums teks arba paskirti ką nors, kas fotografuos jus (taigi nuotraukose nebus bent vieno žmogaus), arba patikėti savo telefoną nepažįstamam žmogui. Nė vienas iš šių variantų nevertas tų kelių eurų, kuriuos kainuoja asmenukių lazda, todėl įsidėkite ją į automobilio bagažinę ir pamirškite apie ją iki tol, kol jos jums prireiks.

Žodis pabaigai

Apžvelgėme dešimt skirtingų mobiliųjų telefonų priedų, kuriuos labai verta laikyti savo automobilyje, o visų svarbiausia, kad visi jie yra gana nebrangūs. Galbūt jums visų jų neprireiks, bet tikėtina, kad turėdami bent kelis iš jų jūs labai džiaugsitės, kai jų jums staiga prireiktų.

Žinoma, galbūt iki šiol tam tikri telefonų priedai jums jau pagelbėjo ne vieną kartą, tačiau tai tik dar kartą parodo, jog tokios pagalbinės priemonės gali būti labai naudingos. Todėl visuomet verta sekti šiuolaikinių moderniųjų technologijų rinką ir atsiradus progai papildyti savo automobilyje laikomų mobiliesiems įrenginiams skirtų priedų rinkinį.

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mission News Theme by Compete Themes.