Press "Enter" to skip to content

Norite komforto? Šiltinkite namus

Norint gyventi patogiai, be abejonės, reikalingi šilti namai. Namų šiltinimas gali turėti nemažai būdų, todėl būtina įvertinti namo būklę, gyventojų poreikius bei galimybes. Namų šiltinimas dažniausiai siejamas  su sienų bei fasadų šiltinimu, tačiau tai tikrai nėra vieninteliai variantai. Witas.lt meistrai sako, jog tokie specialistai, kurie gali pasiūlyti tik tokius būsto apšiltinimo būdus,  tikrai nėra profesionalai.

Savo darbo žinovai jums pasiūlys:

  • Sienų apšiltinimą;
  • Fasadų apšiltinimą;
  • Stogo apšiltinimą;
  • Perdangų apšiltinimą;
  • Oro tarpų apšiltinimą;
  • Grindų apšiltinimą;
  • Ir net grindų bei langų keitimą, kas taip pat turi įtaką namo šilumai.

Be abejonės, didžiausias dėmesys turi būti skiriamas pagrindiniams šiltinimo darbams. Tačiau reikia nepamiršti, jog smulkūs darbai taip pat labai svarbūs ir dažnai turi lemiamą reikšmę  galutiniams geram rezultatui. Todėl tikrai profesionalūs meistrai pirmiausia pasiūlys namo ištyrimą, jog galėtų numatyti visus statinio šiltinimo rizikos ir būdų pasiekti geriems rezultatams niuansus. Beje, ne viena įmonė šią pirminę paslaugą siūlo nemokamai. Tikrai verta tuo pasinaudoti. Beje, dažniausiai toks tyrimas atliekamas kamera ir termovizoriumi. Pažangios šiuolaikinės technologijos sumažina klaidų tikimybę iki minimumo. Sakykim, pasitaiko, jog neizoliuojami vamzdynai, kurie gali drėkinti ir vėsinti sieną, o tai savaime lemia ir kur kas prastesnius šilumos energijos sunaudojimo rezultatus.

Nors ir labai neįtikėtinai skamba, tačiau kokybiškam namo apšiltinimui nemažą reikšmę gali turėti ir naudoti ar ateityje planuojami naudoti dažai. Todėl labai pravartu visus darbus patikėti meistrams, nes taip užtikrinsime tarpusavyje derančių medžiagų naudojimą bei aukštą darbų atlikimo kokybę. Be to, tai gali būti užtikrintas būdas sutaupyti. Tik pagalvokite, kiek kainuos jūsų savarankiško darbo  klaidų taisymas. Žinovai jums iš karto  išrinks geriausią tinką, tinkamiausių dažus ir kitas medžiagas.

Kaip rodo statistika, šiomis dienomis vis dažniau pasirenkamas šiltinimas biria mineraline vata. Gaunamas vientisas apšiltinimo sluoksnis, nėra sudūrimų, persidengimų, užpildomos visos ertmės ir oro tarpai. Birią mineralinę vatą visai nesudėtinga montuoti, todėl meistrai darbus atlieka labai greitai. Tuo tarpu, klientui lieka privalumas dėl to – žema kaina.

Dar vienas svarbus šios šiltinimo medžiagos privalumas – ekologiškumas. Naudojama  tik ekologiškos medžiagos. Draugiška gamtai – draugiška ir jums. Pagaminta iš 80% perdirbto stiklo ir augalinių medžiagų.

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mission News Theme by Compete Themes.