Press "Enter" to skip to content

Tyrimas: 90% rūkančiųjų nežino, kad vapavimas – elektroninių cigarečių rūkymas yra mažiau kenksmingas nei rūkymas

Praėjusį mėnesį, 2021 m. Birželio mėn., Rūkymo ir sveikatos veiksmai (ASH) palankiai įvertino tai, kad Nacionalinis sveikatos ir priežiūros kompetencijos institutas (NICE) pradėjo konsultacijas dėl persvarstytų tabako gairių, įskaitant atnaujintus patarimus sveikatos priežiūros specialistams, ką pasakyti besidomintiems rūkaliams. garuoja kaip alternatyva tradicinėms cigaretėms.

Rekomendacijos buvo gerai įvertintos po to, kai „YouGov for Ash“, sveikatos labdaros organizacija, siekianti pašalinti tabako vartojimo padarytą žalą, apklausa atskleidė, kad 30% rūkančiųjų niekada nebandė elektroninių cigarečių. Tai yra maždaug 1,7 milijono žmonių Anglijoje. Ir tik vienas iš dešimties rūkalių (12%) žino, kad elektroninės cigaretės yra daug mažiau kenksmingos nei rūkymas. Iš likusių trečdalis (32%) mano, kad jie yra daugiau ar vienodai kenksmingi, kas ketvirtas (24%) nežino, o 30%mano, kad jie yra mažiau kenksmingi, tačiau nesuvokia, kad jie yra daug mažiau kenksmingas.

2015 m. Visuomenės sveikatos Anglija paskelbė 95% saugesnė nei rūkymas. Vapavimas tapo metimo rūkyti metodu 3,6 milijono buvusių rūkalių Jungtinėje Karalystėje, pavyzdžiui, 59 metų Ralfo. Rūkydamas nuo ankstyvos paauglystės, Ralfas nusprendė mesti rūkyti rūkymas per pirmąjį 2020 metų uždarymą, anksčiau bandęs mesti rūkyti, bet ilgai nepavykęs. Jam elektroninės cigaretės kartu su sveikatos specialistų patarimais padarė didelę įtaką. Prieš pradėdamas susitikti su NHS patarėju mesti rūkyti, jis pradėjo naudotis elektronine cigarete, kuri palaikė jo pasirinkimą ir suteikė jam tolesnių vaistų bei pagalbos.

„Vaping man padarė skirtumą, po dešimtmečių rūkymo pagaliau galėjau mesti rūkyti“

„Buvo tikrai naudinga, kad patarėjas mesti rūkyti palaikė, kai sakiau, kad bandau garuoti“, – sakė Ralfas. „Radau vapą su uždara kapsule, kuri man tiko. Jis nepraleidžia, jis yra gana mažas ir nepastebimas ir neskleidžia garų. Tai tik suteikia man šiek tiek nikotino, kai man to reikia. Tai nėra tas pats, kas rūkymas, tačiau tai suteikia jums ką nors padaryti savo rankomis. Vaping man padarė skirtumą, po dešimtmečių rūkymo pagaliau galėjau mesti rūkyti “.

Deborah Arnott, ASH generalinė direktorė, sakė: „Su sveikatos priežiūros specialistų parama ir paskatinimu daugiau rūkančiųjų naudotųsi elektroninėmis cigaretėmis, padedančiomis jiems sustoti, ir padidėtų bendras skaičius, kurie sėkmingai metė rūkyti. Tai būtų dar vienas žingsnis siekiant užtikrinti vyriausybės siekį, kad Anglija iki 2030 m.

Jei esate rūkalius, norintis pakeisti cigarečių žalą kur kas saugesnei alternatyvai, tai yra „Vaping“, čia, „Vapestore“, rasite viską, ko reikia norint mėgautis garavimu.

Skaitykite mūsų tinklaraštį apie lengviausius „Vape“ rinkinius, kad pradėtumėte „Vaping“

Nuo paprastų vienkartinių vienetų ir ankščių rinkinių, kurie palengvina garinimąsi ir nuo kurių lengva pradėti, iki tūkstančių skanių e-skysčių skonių-„Vapestore“ yra jūsų vartai į saugesnį, naudingesnį ir be galo malonų rūkymo pakaitalą.

Jei turite klausimų apie garinimą ar norite gauti patarimų, kaip išsirinkti jums geriausią JK vape rinkinį ir JK elektroninį skystį, galite susisiekti su mūsų draugiška, ekspertine klientų patarimų komanda. Spustelėkite čia, kad gautumėte klientų aptarnavimą.

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mission News Theme by Compete Themes.