Press "Enter" to skip to content

Vibratoriaus pasirinkimas: 8 esminės gairės renkantis

Mėgstate aktyvų seksą į kurį dažnai įtraukiami ir žaisliukai? O gal masturbacija yra Jūsų kasdienybės dalis? Tokiu atveju siūlome daugiau pasidomėti vibratoriais, kurie gali tiek seksui, tiek masturbacijai suteikti dar daugiau gerų emocijų.

Tiesa, šiuo metu rinkoje siūlomi vibratoriai yra tokie įvairūs, kad sunku rasti geriausią. Įmanoma, tačiau tai dažniausiai reikalauja smulkmeniško vertinimo.

Bandysime atskleisti pagrindinius tipus ir tuo pačiu padėti apsispręsti, kuris labiausiai tinka Jūsų žaidimams.

  • Kas jis bus skirtas?

Pirmiausia reikia nuspręsti – kam tiksliai vibratorius bus naudojamas. Juk tai dažniausiai lemia reikalingi tipo pasirinkimą. Vieni yra skirti homoseksualioms poroms, kurie geriausiai gali tikti heteroseksualioms poroms. Vieni labiausiai tinka masturbacijai, kiti – seksui su kitu žmogumi arba net su visa kompanija. Visada renkantis yra naudinga tartis su specialistais, kurie jais prekiauja. Tai dažniausiai ne tik labai susiaurina paieškas, tačiau ir jas sukonkretina. Patogu, kadangi rasite tikrai tokį, kuris labiausiai tinka Jums. Žinoma, vibratoriai nėra brangūs, tad daugelių atvejų apsimoka įsigyti kelis skirtingus, kurie ir padeda pasiekti skirtingą malonumą.

  • Vibracijos lygis

Kitas, ne ką mažiau svarbus aspektas, kurį reikia įvertinti ir kuris garantuoja, kad rasta vibratorius Jums tiks – vibracijos lygis, kuris taip pat labai kinta. Visada geriausia yra rinktis tokius, kurie turi galimybę reguliuoti vibracijos intensyvumą. Tokiu atveju pagal poreikius ir tuo pačiu pagal tai kam, vibratorius bus naudojamas – galima nustatyti intensyvesnį arba ne tokį intensyvų ir ne tokį aktyvų režimą.

Žinoma, vibratorius yra tas sekso žaisliukas, kuris vibruoja. Jeigu Jums nesinori šios funkcijos – tokiu atveju siūlome rinktis dirbtinius falus. Jie dažniausiai yra elastingesni, natūralesni, guminiai. Taigi, kiekvienas renkasi pagal savo poreikius, kurie yra derinami su konkretaus žaisliuko funkcijomis.

  • Iš kur vibratorius gauna energiją?

Dar vienas labai svarbus aspektas, kuris padės rasti ir labiausiai tinkamą vibratorių – energijos išgavimo tipas. Nuo tokio, kuris veikia baterijomis, iki tokio, kuris veikia elektros pagalba. Žinoma, labiausiai siūlome rinktis veikiančius su baterijomis. Jos gali būti pakraunamos, tad reikia asmeniškai domėtis – ar pridedamas pakrovėjas. Galiausiai, tie, kurie veikia baterijų pagalba – labai dažnai gali būti naudojami ir vandenyje, tad maudynės taps kur kas smagesnės. Tiesa, žiūrėkite, kad vibratorius turėtų šią funkciją ir įdėjus į vandenį – jis nenustotų veikti.

  • Formos vertinimas

Ne ką mažiau svarbus aspektas renkantis yra forma. O jų – tikrai daug. Klasikiniai, pailgi – tikrai nėra vienintelis pasirinkimas. Pavyzdžiui, labai mėgstami kiškučiai, kurie moterims, masturbacijos metu tikrai suteiks labai daug gerų emocijų. Taip pat siūlome išbandyti tokius, kurie yra kurti specialiai G taško stimuliacijai. Atsiminkite, kad vibratoriai, kurie gali atrodyti skirti solo moterims – puikiai tinka ir žaidimams poroje. Tik reikia išlaisvinti savo fantaziją ir išbandyti naujus dalykus. Galiausiai, kad ir kokie gali atrodyti žavūs klasikiniai vibratoriai – šiuo metu variantų tiek daug, kad apsiriboti tik klasika – neapsimoka.

  • Nuotolinio valdymo funkcija

Galiausiai, siūlome nepamiršti, kad puikus pasirinkimas yra nuotolinio valdymo funkciją turintys vibratoriai. Tokiu atveju žaidimas poromis bus kur kas smagesnis. Duokite kitam žmogui, kad jis reguliuotų intensyvumą ir tuo pačiu padėtų tam žmogui, kuris naudoja vibratorių tuo metu, pajusti kuo daugiau naujų potyrių, kurie nuo jo nepriklauso. Tai padeda kur kas paprasčiau žaisti dominavimo žaidimus, kurie gali santykiams suteikti daugiau aistros.

  • Spalviniai niuansai

Ar svarbu, kokios spalvos yra vibratorius? Vieniems taip, o kitiems – ne. Kai kuriems labiausiai patinka tokie, kurie atrodo natūraliai, tarsi tikras penis. Opcija nėra bloga. Tačiau nepamirškite, kad galime rasti ir margų, tokių, kurie yra blizgūs. Tokiu atveju seksas gali tapti kur kas įdomesnis. Ar norisi pabandyti?

  • Garsas

Visada siūlome rinktis tokius, kurie veikia kuo tyliau. Juk tai leis būti ramiu, kad masturbacijos arba sekso metu bus galima visiškai atsipalaiduoti ir negalvoti apie elektroniką, kuri žaidimus padaro kur kas smagesnius. Žinoma, labai tyliai veikiantys dažniausiai kainuoja brangiau, tačiau investuoti – tikrai apsimoka. Juk viskas vardan gero sekso, tiesa?

  • Ar svarbus gamintojas?

Praktika rodo, kad renkantis prezervatyvus arba lubrikantus – žmonės tikrai labai daug dėmesio skiria gamintojui. Labiau yra pasitikima tais prekiniais vardais, kurie yra žinomi apie kuriuos internete galima rasti daug teigiamų komentarų. Tačiau kaip yra tuomet, kai ieškoma vibratoriaus? Mes siūlome taip pat domėtis gamintojais. Visada verta tartis su tais, kurie siūlo daugiau sekso žaislų. Tai rodo, kad savo nišoje jie yra plačiai išvystę rinką ir dažniausiai dėl to daugiau dėmesio skiria investicijoms, saugumui. Žinoma, dėl to galiausiai laimi žmogus. Verta skaityti kitų žmonių komentarus, kurie gali padėti susidaryti nuomonę apie vieno arba kito gamintojo gaminius.

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mission News Theme by Compete Themes.