Press "Enter" to skip to content

Vingio klinika pataria, kaip reikia prižiūrėti dantis

Sutikite, kad besišypsantis žmogus atrodo laimingas. Tam, kad galėtume plačiai šypsotis, turime jaustis užtikrintai dėl savo turimų dantų. Nemaža dalis žmonių vengia plačiau nusišypsoti, nes nenori rodyti dantukų. Tikriausiai ta dalis piliečių dar nebuvo atradę, kas ir kur yra Vingio klinika. Turite žinoti ir Jūs, kad tai yra vieta, kur kiekvienam gali būti sukurta bei patobulinta šypsena. Juk būtent šypsena yra visagalė ir gali mums pakelti nuotaiką, praskaidrinti dieną bei pagerinti sveikatą. Garsioji aktorė Marilyn Monroe pirmoji pasakė, kad šypsena moterį puošia labiau nei prabangiausi papuošalai. Tikriausiai su šiuo pasakymu sutiks ne tik moterys, bet ir vyrai.

Vos tik kūdikiui pasirodo pirmasis dantukas, tėvai pradeda jį kruopščiai valyti ir to mokiname savo mažylį. Laikui bėgant leidžiame jam pačiam atlikti šį darbą su suaugusių priežiūra ir pakartotiniu išvalymu. Turime būti tikri, kad vaiko dantukai tinkamai išvalyti. Tad dantų priežiūros įpročiai pradeda formuotis nuo pats ankstyvos kūdikystės.

Vingio klinika sako, kad tinkamai prižiūrėti dantis nėra sudėtinga. Daugelis žmonių perka balinamąsias dantų pastas bei specialius skysčius, norėdami išvengti reguliarios dantų priežiūros. Kad viskas būtų atliekama tinkamai turite ne tik atidžiai bei itin kruopščiai išsirinkti dantų šepetėlį kartu su dantų pasta, bet ir ją naudokite saikingai. Atminkite, kad dantų pastą reikia keisti kiekvieną mėnesį, o tuo tarpu dantų šepetėlį – kas tris. Specialistai pataria jokiais būdais netrumpinti dantų valymo trukmės. Ji turi būti ne mažiau nei dvi minutės. Galima nesunkiai paskaičiuoti, kad kiekvienam burnos ketvirčiui reikia skirti po 30 sekundžių. Visgi vien tik dantų šepetėlių ir pastos neužtenka. Reikia dar naudoti ir tarpdančių siūlą. Jis reikalingas naudoti reguliariai bei taisyklingai. Burnos skalavimo skysčiai turi būti natūralūs. Galiausiai atminkite, kad turite nuolat formuoti sveikus mitybos įpročius ir visada geriau venkite labiausiai dantims kenkiančių produktų (cukrus ar dažantys produktai ir pan.). Būtinai lankykitės pas Vingio klinika odontologą reguliariai ir nepamirškite, kad taip pat reikalinga profesionali burnos ertmės higienos procedūra. Visa tai tam, kad džiaugtumėtės turėdami nuostabią šypseną.

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mission News Theme by Compete Themes.