Press "Enter" to skip to content

Kaip šildyti sodo namelius?

Dizainas ir technologijos, susijusios su šiuolaikinių malkomis kūrenamų krosnių kūrimu, šiek tiek skiriasi nuo tų, kurios buvo “vakarykštėse krosnyse”. Šiandienos krosnys yra puikūs šilumos šaltiniai, taip pat jų yra įvairių dizainų, todėl kiekvienas lengvai ras tinkamą savo sodo nameliui ir puikai ją priderins prie vidaus interjero. Jei ketinate įsigyti šildymo įrenginį arba atnaujinti jau turimą, čia yra keletas faktų, kuriuos jums pravartu žinoti apie malkomis kūrenamas krosnis.

Šildymo krosnelių privalumai

  • Montavimo galimybės

Krosnelė gali būti montuojama beveik bet kurioje namų vietoje, jei yra galimybė įdiegti ventiliacijos vamzdį į namo išorę. Tai reiškia, kad galite šildyti bet kurį kambarį ar erdvę. Keletas gerai išdėstytų krosnių gali beveik visiškai pakeisti centrinę šildymo sistemą.

  • Išskirtinis šildymas

Didžiausias malkomis kūrenamų krosnių pranašumas yra šilumos, kurią įrenginys išskiria, kokybė. Krosnys veikia spinduliuojančios šilumos pagrindu, todėl patalpa įšyla greičiau ir efektyviau. Galinga šiluma spinduliuoja iš visų krosnies pusių, taip pat iš viršaus, siųsdama šilumą visomis kryptimis. Plačiau apie šio šildymo būdo privalumus: https://www.namams24.lt/krosneles

  • Aplinkos tausojimas

Palyginti su iškastinio kuro naudojimu šilumai (gamtinėms dujoms, propanui, anglims ir kt.), mediena yra daug ekologiškesnė.  Ji laikoma “neutraliu anglies dioksidui”, o tai reiškia, kad kai mediena dega, nėra iškleidžiama papildomo anglies dioksido į aplinką. Taip yra todėl, kad natūralioje medžio būsenoje mediena sugeria atmosferoje esantį anglies dioksidą.

  • Ekonomiškas šildymo būdas

Mediena yra nebrangus kuro šaltinis. Tai kainuoja mažiau už naftą, dujas ar elektrą. Namų savininkai, kasmet gali sutaupyti šimtus eurų apmokant komunalinių paslaugų sąskaitas.

  • Puikus dekoro elementas

Šiuolaikinės malkomis kūrenamos krosnys yra įvairių stilių, dydžių ir apdailos, todėl lengva rasti tokią, kuri puikiai atrodys jūsų namų sodo namelio interjere.

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mission News Theme by Compete Themes.