Press "Enter" to skip to content

Plaukimas baidarėmis Lakaja: puikus laisvalaikis su draugais ir kolegomis

Lietuvoje ne tik vasarą, bet ir kitais metų laikais labai populiaru laisvalaikį leisti gamtoje ir aktyviai poilsiauti. Vandens pramogos yra vienos populiariausių. Šiandien jau sudėtinga rasti žmogų, kuris nėra išbandęs plaukimo baidarėmis. Tai labai dažnas pasirinkimas vasaros metu. Vienas iš populiariausių pasirinkimų – plaukimas baidarėmis Lakaja. Ši upė yra puikus sprendimas norintiems praleisti gamtoje laisvalaikį su šeima, draugais ar kolegomis.

Plaukimas upe tik mėgstantiems srovę

Baidarėmis galima plaukti ežeruose, įveikti kelis ežerus arba leisti plaukimu upe. Upė dažniausiai patinka tiems, kurie mėgsta kiek aktyvesnį plaukimą, kuriame reikia pairkluoti, stebėti trasą ir gebėti išvengti pasitaikančių kliūčių. Plaukimas baidarėmis Lakaja yra būtent toks.

Todėl labai dažnai upėmis plaukti baidarėmis pasirenka tie, kurie ieško, kaip praleisti laiką su draugų kompanija arba šeimos nariais. Tai puikus pasirinkimas švenčiant gimtadienius, rengiant giminės susitikimus. Aktyvus laisvalaikis ne tik suteikia daug emocijų, bet ir leidžia patirti daug įspūdžių. Labai dažnai po plaukimo apsistojama stovyklavietėse ar nuomojamose sodybose, kur visą vakarą galima dalintis patirtomis emocijomis. Toks laisvalaikio praleidimas ne tik atpalaiduoja, bet ir suteikia teigiamų emocijų.

Todėl labai dažnai baidarės Aukštaitijoje pasirenkamos kaip pramoga įmonių rengiamų renginių metu. Dažnai baidarės užsakomos ir norint sustiprinti komandą. Plaukimas kartu moko susikalbėjimo ir bendro tikslo siekimo. Tad tai ne tik laisvalaikis, bet ir puikus būdas sustiprinti darbuotojų ryšius.

Kuo ypatinga Lakaja?

Plaukimas baidarėmis Lakaja patiks tiems turistautojams, kurie mėgsta plaukimą baidarėmis per upes ir nori suderinti aktyvų laisvalaikį su poilsiu. Tai siauresnė upė nei Žeimena, todėl ji patiks tiems, kurie mėgsta panašias upes. Ši upė yra turtinga gražiais vaizdais, todėl plaukiant  tikrai pamatysite nuostabių peizažų, o tai praturtins kelionę. Baidarių nuomininkai siūlo išskirtinio grožio maršrutus, o po plaukimo galite apsistoti ant upės kranto įrengtose stovyklavietėse, kurios yra išskirtinio grožio ir leis mėgautis gamtos ramybe.

Jeigu norite išbandyti plaukimą Lakaja, galite rinktis skirtingo ilgio maršrutus. Prieš užsakydami baidares, pasikonsultuokite dėl maršruto pasirinkimo. Jį reikėtų rinktis pagal plaukiančių pasirengimą. Jeigu daug patirties turinti kompanija, rinkitės sudėtingesnį arba ilgesnį maršrutą. O jeigu plauks daug žmonių, kurie su baidarėmis plaukia retai, rinkitės paprastesnį ir trumpesnį variantą.

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mission News Theme by Compete Themes.