Press "Enter" to skip to content

Kokios maisto dėžutės labiausiai tinka karštam maistui?

Prekiaujantiems užkandžiais ar šaltaisiais patiekalais, maisto pakavimo klausimai dažniausiai yra lengvai išsprendžiami. Šaltiems patiekalams tinka praktiškai visos maisto dėžutės. Šiek tiek sunkiau norintiems klientams pristatyti karštą, nepraradusį skonio ir kvapo savybių, patogiai supakuotą maistą. Ieškant geriausio sprendimo tikrai pravers mūsų patarimai.

Įvertinkite skirtingos rūšies dėžučių savybes

Karštam maistui tinkamiausios yra plastikinės ir iš cukranendrių pagamintos  maisto dėžutės. Abu šie variantai pasižymi panašiomis karščio išlaikymo, atsparumo riebalams ir drėgmei bei tvirtumo savybėmis. Pagrindinis skirtumas tarp jų yra tas, kad cukranendrių pluošto dėžutės yra ekologiškos ir nesukelia jokios žalos aplinkai.

Būtinai pasirinkite tinkamą dydį ir modelį

Į per mažą maisto dėžutę vos ne vos sutalpintas maistas atrodys neestetiškai ir praras savo prekinę išvaizdą. Tuo tarpu per didelės maisto dėžutės taip pat neduoda naudos – maistas jose išsibarstys ir taip pat atrodys nepatraukliai. Pakuotė karštam maistui turi būti optimalaus dydžio, kad patiekalas būtų sudėtas lyg lėkštėje. Abejojant dėl maisto dėžučių dydžio tinkamumo, rekomenduojama pirmą kartą įsigyti nedidelį jų kiekį. Taip pat ypatingą dėmesį maisto dėžučių modeliui reikia skirti tiems, kurie ketina jose pakuoti kelių dalių patiekalus. Ne paslaptis, kad bulvės ar kitas garnyras prie kepsnio atrodys daug patraukliau, jei bus padėtas į atskirą skyrelį nei visas patiekalo dalis patiekiant vieno skyriaus dėžutėje.

Nepamirškite dėžutės sandarumo

Apie tai, kokį sandarinimo variantą pasirinkti, reikia pagalvoti dar prieš įsigyjant maisto dėžutes. Uždaromos maisto dėžutės yra dažniausiai naudojamas ir patogiausias sprendimas. Tuomet verta tik atkreipti dėmesį, kad gamintojo siūlomos dėžutės užsidarytų sandariai ir tvirtai. Tačiau ne taip ir retai pasirenkamos dėžutės be dangtelio, su kuriomis naudojama plėvelė užlydimui. Specialia plėvele užlydytos maisto dėžutės bus dar sandaresnės, tačiau nuolat turėsite pasirūpinti papildoma maisto pakavimui reikalinga medžiaga plėvele.

Pabaigai, paskutinis patarimas: rinkitės tik patikimus ir oficialius vienkartinių indų pardavėjus ir gamintojus. Priešingu atveju, įsigyjant  vienkartines maisto pakuotes iš nepatikimų rankų, rizikuojama ne tik įsigyti nekokybiškus produktus, bet ir sulaukti didelių nemalonumų   tokios maisto dėžutės gali neatitikti maisto saugos ir higienos reikalavimų.

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mission News Theme by Compete Themes.